0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
مقاوم سازی ابنیه خشتی و آجری در روستاها در دستور كار سازمان شهرداری های كشور قرار گرفت

 تهیه سند راهبردی برنامه ریزی حمل و نقل روستایی، مقاوم سازی ابنیه خشتی و آجری در روستاها و تجهیز دهیاری ها به خدمات روستایی در دستور كار سازمان شهرداری های كشور قرار گرفت. 
به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری های كشور، دكتر علی نوذرپور، معاون امور دهداری های كشور با بیان این مطلب افزود: «مدیران دفاتر شهری و روستایی استانداری های كشور با توجه به كمترین هزینه اعتباری و نیروی انسانی در تحقق دهداری ها از مدیریت های موفق در كشور محسوب می شوند. هر چند دهداری ها با تاخیر شكل گرفتند اما روند رشد روز افزون و توسعه در ابعاد مختلف پیشرفت حیات روستاییان در امور زیربنایی، دلیلی روشن بر تایید این نكته است.»
به گفته «نوذرپور» نظام مند كردن فرآیند صدور مجوز تاسیس دهیاری ها در روستاهای كشور به ویژه روستاهای با شرایط خاص فارغ از شاخصه های جمعیتی و تهیه طرح پیام آوران توسعه در روستاها از مهم ترین برنامه راهبردی و اقدامات انجام یافته برای مدیریت روستایی در كشور است.
به گفته وی در حال حاضر سرانه بودجه دهیاری ها 27 هزار تومان است در حالی كه سرانه بودجه شهرداری های زیر 5 هزار نفر 54 هزار تومان در نظر گرفته شده كه این نابرابری میان روستاییان و شهروندان باید از بین برود.
نوذرپور همچنین با تاكید بر ضرورت سامان دهی برنامه ریزی نوین در مدیریت روستایی كشور، افزود: «طرح یاریگران ایمنی با استفاده از نیروهای وظیفه و حضور داوطلبانه مردم در روستاها در حال تدوین است كه این شرایط مطلوب تری را برای مدیریت روستاییان ایجاد خواهد كرد.»

memaran.ir

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری