0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو شورای شهر تهران با اشاره به نبود ضوابط مشخص درباره بلندمرتبه سازی در شهر تهران گفت: در صورتی که در طرح تفصیلی پهنه بلندمرتبه سازی در این طرح مشخص شده است اما متاسفانه شاهد تعمیم این پهنه در مکان‌های دیگر به منظور بلندمرتبه سازی هستیم.

معصومه ابتکار از بلندمرتبه سازی در شهر تهران انتقاد کرد

به گزارش پایگاه خبری عصرمسکن به نقل از ایلنا، "معصومه ابتکار"،رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران در جلسه علنی امروز شورا نسبت به نتیجه تذکرش که هفته گذشته درباره طرح تفصیلی و ضوابط بلندمرتبه سازی مطالبی را بیان کرده بود گفت: آیا این تذکر پی گیری شد و نتیجه ای نیز داشت و این مساله در شهرداری تهران توسط معاون مربوطه پیگیری شد.
 
وی ادامه داد: متاسفانه به دلیل مشخص نبودن ضوابط شاهد بلندمرتبه سازی در صحنه های مختلف شهر تهران هستیم در حالی که قرار بود بلندمرتبه سازی تنها در بخشی از جاهای خاص دیده شود اما گویا این مساله تعمیم یافته است.
 
رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با ابراز نگرانی از این وضعیت درخواست کرد تا تذکر وی به صورت جدی پیگیری شود و تصریح کرد: می ترسم پی گیری این مساله یک تا دو سال به طول انجامد واین مساله بر معضلات شهر تهران افزوده شود.
 
"مهدی چمران" نیز در پاسخ به ابتکار گفت: این مساله را حتما پیگیری می کنیم.
 
به گزارش خبرنگار ایلنا درحالی که معصومه ابتکار با مطرح کردن مکان هایی که ضوابط بلندمرتبه سازی در آن مطرح نشده است خواهان پی گیری آن مساله است علیرضا دبیر در واکنش به اظهارنظر وی گفت: گلایه من از خانم ابتکار بر این است که چرا در روز یکشنبه این هفته که شهردار و معاون وی حضور داشتند این موضوع را پی گیری نکردند و امروز آن را در صحن علنی در برابر خبرنگاران مطرح می کنند.
 
معصومه ابتکار در پاسخ به این گفته دبیر اظهار کرد: من نماینده مردم هستم و حق اعتراض دارم و باید این مساله مطرح و رسیدگی شود.
 
دبیر در ادامه با اشاره به حضور چمران در کمیسیون ماده ۵ گفت: وی نماینده شورا در این کمیسیون است اما در این مساله حرفی نمی زند من نیز در ارتباط با طرح تفصیلی قطعا حرف هایی برای گفتن دارم چرا که این مساله دغدغه من نیز است.
 
"حمزه شکیب" رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای شهر نیز در ادامه صحبت های ابتکار اعلام کرد: پیشنهاد می کنم بدنبال مسائل حاشیه ای نباشید و در شرایط نقل و انتقالات در مدیریت شهری و شورا تا زمان مشخص صدور مجوز بلندمرتبه سازی متوقف شود.
 
وی ادامه داد: از آنجا که ضوابط بلندمرتبه سازی مشخص نیست و هر کس به سلیقه خودش کار انجام می دهد پیشنهاد می کنم به شهردار تهران نامه ای نوشته شود تا وی دستور توقف مجوز های بلند مرتبه سازی تا زمان استقرار شورای چهارم بدهد.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری