0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: کسی که در آینده معاون میراث فرهنگی می‌شود، باید دانش کاملا تخصصی در حوزه‌ی میراث فرهنگی داشته باشد و همه‌ی جوانب را مورد توجه قرار دهد.

معاون میراث فرهنگی باید دانش تخصصی داشته باشد

آتوسا مومنی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس میراث فرهنگی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: هر کسی که در آینده به‌عنوان معاون میراث فرهنگی کشور انتخاب می‌شود، همه‌ی تخصص‌های معاونت میراث فرهنگی را نمی‌تواند داشته باشند، ولی دست‌ کم باید بتواند اهداف این معاونت را دنبال کند و در یکی از حوزه‌های بافت، معماری، موزه، باستان‌شناسی یا امور ثبت جهانی فعالیت داشته باشد.
 
او در نظر گرفتن جوانب مختلف حوزه‌ی میراث فرهنگی را از جمله وظایف این معاونت دانست و افزود: طبیعتا معاون میراث فرهنگی با بهره‌گیری از تخصص‌ کارشناسان می‌تواند در این کار موفق باشد و اهداف عالی سازمان را دنبال کند.
 
خبرنگار ایسنا از معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خواست تا نظرش را درباره‌ی ویژگی‌های رییس آینده‌ی این سازمان بیان کند که مومنی پاسخ داد: من اکنون در مقامی نیستم که بخواهم در این زمینه صحبت کنم. اگر قرار باشد حرفی زده شود باید همه‌ی معاونان و مسوولان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در یک مصاحبه‌ی رسانه‌یی نظرات خود را مطرح کنند.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری