0

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

معاون معماری و شهرسازی شهرداری قم از ساماندهی معابر و شوارع اطراف حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) با اولویت بلوار بهار خبر داد.

حرم حضرت معصومه(س)

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، محسن بهشتی اظهار کرد: ساماندهی معابر و شوارع اطراف حرم حضرت فاطمه معصومه(س) در برنامه کاری شهرداری قم قرار گرفته و بلوار بهار به عنوان نخستین خیابان اطراف حرم مطهر در اولویت ساماندهی و زیباسازی قرار دارد و به‌ زودی عملیات بهسازی آن آغاز می‌شود.

وی افزود: طراحی ایستگاه‌های VIP و انتقال ایستگاه‌های تاکسیرانی و اتوبوسرانی به فاز دوم بلوار بهار با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم و شهرداری منطقه هفت انجام می‌شود.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری قم گفت: در بهسازی و ساماندهی بلوار بهار سعی شده به معماری سنتی و اسلامی توجه ویژه شده و زیبایی آن بر اساس طرح‌های سنتی در نظر گرفته شود.

وی افزود: در ساماندهی این بلوار احداث باغ راه مدنظر قرار گرفته و آبنمای زیبا در طول مسیر برای تلطیف هوا و زیبایی مسیر احداث می‌شود.

بهشتی تصریح کرد: همچنین طول بلوار با سنگ‌فرش زیباسازی می‌شود و مسیری برای تردد معلولین و جانبازان در نظر گرفته می‌شود.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری قم از طراحی معماری بلوار بهار از سوی این معاونت خبر داد و گفت: طراحی معماری بلوار بهار از سوی معاونت شهرسازی شهرداری قم ظرف مدت یک ماه انجام می‌شود و طرح آن به کمیته ویژه ساماندهی معابر و شوارع اطراف حرم مطهر ارائه خواهد شد.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری