0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهردار کرج با بیان اینکه مردم انتظار اقدام صادقانه را دارند از مجموعه خود خواست مشکلات را از زاویه دید مردم بررسی و حل کنند.

شهردار کرج

به گزارش خبرگزاری مهر، شهردار کرج لزوم خدمات رسانی مطلوب در سال جاری را یادآور شد و خطاب به مدیران خواستار توجه به این امر شد.

 

سید علی آقازاده بیان کرد: به واسطه تنوع ماموریت ها و وظایف و با توجه به در معرض دید بودن اقدامات شهرداری در نگاه آحاد مختلف مردم ضروری است تا مسایل شهر از زوایه دید شهروندان بررسی و برطرف شود.

 

وی رعایت دو اصل کیفیت و سرعت بر مبنای زمانبندی شایسته را از دیگر مواردی دانست که لازم است با رویکرد ویژه از سوی مدیران شهری دنبال شود، گفت: با توجه به تلاش معاونت برنامه ریزی در راستای تدوین بودجه و نگاه مثبت شورای شهر جهت تصویب آن لازم است تا همه مدیران با حرکت در مسیر بودجه به اجرای صحیح آن بپردازند.

 

شهردار کرج با بیان اینکه میزان بودجه باید مبنای برنامه ریزی ها باشد، تاکید کرد: نظارت مستقیم مدیران به اعمال بودجه باید در دستور کار قرار گیرد.

 

اهتمام معاونت شهرسازی برای کاهش زمان صدور پروانه/ ساماندهی نیروهای حوزه شهرسازی

 

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج اظهارداشت: با اهتمام معاونت شهرسازی همچنین تدین برنامه ها و سیاست های کاربردی، کاهش مدت زمان صدور پروانه ساختمانی به حداکثر یکماه در اولویت برنامه های سال جاری این معاونت قرار گرفت.

 

غلامرضا احمدی بیداخویدی در گفتگو افزود: پیش از این متوسط مدت زمان صدور پروانه های ساختمانی 65 روز بود که با توجه به سیاست های شهرداری مقرر شد این مدت زمان به 30 روز کاهش یابد.

 

وی بیان کرد: تحقق این مهم به عنوان یکی از سیاست های کارآ مبتنی بر خروجی های مثبت نقش بسزایی در پیشبرد امور اداری شهروندان در امور اخذ پروانه های ساختمانی ایفا می کند.

 

این مسئول کاهش مدت زمان صدور پروانه ساختمانی را حاصل بروز تغییر و تحول های مثبت و کارآمد شهرداری خواند و عنوان کرد: تصمیم گیری و اتخاذ سیاست های کاربردی در ساختار مدیریت شهری با هدف ارتقاء سطح خدمت رسانی به شهروندان در زمینه های مختلف صورت می گیرد.

 

برنامه های فرهنگی بسیج شهرداری کرج در شعار ملی سال جاری تجلی یابد

 

فرمانده حوزه 8 بسیج سیدالشهدا(ع) شهرداری کرج با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال " تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی " تاکید کرد: عملکرد بسیج سیدالشهداء (ع) شهرداری کرج در راستای تحقق شعار ملی است.

 

سرهنگ پاسدار رمضان مردانی ظهر امروز در اولین جلسه فرماندهان پایگاه های بسیج، اعضای فرماندهی و ارکان قرارگاه های حوزه 8 بسیج سید الشهداء (ع) شهرداری کرج با بیان این مطلب افزود: تحقق شعار ملی و سیاست گذاری برنامه های مخالف بر اساس آن در واقع گام برداشتن در مسیر تحقق آرمان های نظام است.

 

وی تدوین برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی در ساختار بسیج را مهم ارزیابی کرد و گفت: بسیج سیدالشهداء شهرداری کرج با هدف تحقق حداکثری اهداف تعیین شده نسبت به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی توسط این حوزه اقدام کرده است.

 

برگزاری دوره های آموزشی ویژه ساکنان مجتمع های بالای 40 واحد در کرج

 

مدیر امور اجتماعی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج از ارائه آموزش در خصوص مباحث ایمنی و بهداشت در مجتمع های مسکونی بالای 40 واحد خبر داد.

 

محسن برجی اظهارداشت: آموزش بهداشت و مباحث ایمنی از جمله مواردی است که در جامعه امروز پرداختن به آن امری ضروری است.

 

وی افزود: همچنین ارائه مباحثی در خصوص حقوق شهروندی نیز می تواند موجب آشنایی شهروندان با حقوق خود و کاهش بسیاری از هزینه های مدیریت شهری می شود.

 

این مسئول ادامه داد: در این زمینه ارائه آموزش به مجتمع های مسکونی بالای 40 واحد در دستور کار قرار گرفت.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

0 # عادل 1391-03-10 00:45
اقای اقازاده مدیریت را از دید زدوبند و تبانی اعمال میکنند.
لطفا توضیح دهند تا چه اندازه اجرای ضوابط و قانون در شهرداری رعایت میشود؟؟؟
در جلسات کمیسیون ماده 5 چه میگذرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
انواع عضویت
پنل کاربری