0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیرخانه دائمی کتاب استاندارد ملی ابنیه و ساختمان ایران اعلام کرد، بر اساس سیاست‌های رسمی دولت و سازمان ملی استاندارد، کلیه تولیدکنندگان مصالح،تأسیسات و تجهیزات ساختمانی، در نخستین کتاب جامع واحدهای دارای نشان ملی استاندارد در گروه تخصصی ابنیه و ساختمان به طور کامل معرفی خواهند شد.

 تجهیزات ساختمانی

به گزارش خبرگزاری فارس ،بر اساس اعلام این دبیرخانه، معرفی یاد شده در برای اجرای عملی ماده 155 قانون برنامه توسعه کشور و مقررات مربوط به ترویج کالاها و محصولات تولیدی دارای نشان استاندارد ملی ایران هست.

به همین منظور , کلیه تولیدکنندگان مصالح تأسیسات و تجهیزات ساختمانی که دارای نشان معتبر استاندارد ملی هستمد، برای نخستین بار به طور کامل و جامع، همراه با تصاویر تمام رنگی از محصولاتشان به همراه کد پروانه ملی استاندارد کالاهای تولید شده به سازندگان و ناظران و مصرف کنندگان عرصه ساخت و ساز کشور معرفی می‌شوند تا از این طریق، بر کیفیت مسکن و بنا های ساخته شده افزوده شود و از سوی دیگر برای سرمایه ملی هم‌افزایش قابل توجهی صورت گیرد.

کلیه واحدها و کارگاه‌های تولید مصالح، تأسیسات و تجهیزات ساختمانی دارای نشان ملی استاندارد می‌توانند برای کنترل مشخصات و استانداردهای خود با دبیرخانه دائمی کتاب استاندارد ملی بناهای و ساختمان ایران از طریق 88918906-021 و یا وب سایت www.ketabestandard.com تماس بگیرید و از مشخصات دقیق و مندرج خود در معرفی به جامعه و سازندگان ساختمان در کشور اطمینان حاصل کنند.

گفتنی هست کتاب جامع استاندارد واحدهای تولیدی دارای نشان ملی استاندارد در گروه تخصصی ابنیه و ساختمان روز پنجم اسفند ماه طی مراسمی رسمی رونمایی خواهد شد و بلافاصله عرضه آن آغاز می‌گردد.

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری