0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج از افزایش 46 کیلومتر مربع به مساحت حریم شهر کرج خبر داد.

غلامرضا احمدی بیداخویدی ضمن اعلام این خبر افزود: بر اساس مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در بهمن ماه سال گذشته طرح ساختاری، راهبردی (جامع) کرج به تصویب رسید و طی نامه رسمی در اسفندمان سال 90 به استانداری البرز اعلام شد.

Moavene shahr sazi va memari karaj

 

به گزارش خبرگزاری مهر، غلامرضا احمدی ادامه داد: در این طرح حریم غربی کرج که مدت ها مردم را دچار مشکلات عدیده کرده بود مشخص شد.

 

بیداخویدی با بیان اینکه، طبق طرح فوق محدوده قانونی شهر کرج از لبه غربی اتوبان کرج قزوین تعریف شده است، عنوان کرد: بر این اساس محله پیشاهنگی از کرج تفکیک و به کمالشهر الحاق شد.


 

26 پارک در منطقه 1 شهرداری کرج احداث و بهسازی شد

 

مدیر منطقه یک شهرداری کرج از احداث و بهسازی 26 پارک در این منطقه خبر داد.

 

حسین شریف کاظمی اظهار داشت: بهره برداری از پارک بانوان در سال 90، احداث نخستین چمن مصنوعی در منطقه، بهسازی پارک مادر و پارک شهید بهشتی واقع در سه باندی رجایی شهر از جمله این بوستانها و پارک های تفریحی بوده که با حمایت های همه جانبه شورای اسلامی شهر و شهردار کرج محقق شد.

 

وی افزود: در این زمینه تاکنون 26 پارک در منطقه یک شهرداری کرج احداث و بهسازی شده است که بزرگترین این پارکها باغ فاتح با 15 هکتار فضا و کوچکترین آنها نیز در منطقه حصار است.

 

89 نفر از متکدیان کرجی ساماندهی شدند

 

مسئول کنترل و نظارت معاونت خدمات شهری شهرداری کرج از ساماندهی 89 نفر از متکدیان این کلانشهر در اسفندماه سال 90 خبر داد.

 

ناصر حاجی محمدی اظهار داشت: در اسفندماه سال گذشته ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری کرج اقدام به اجرای طرح جمع آوری متکدیان در سطح شهر کرد.

 

وی افزود: در این زمینه و با اجرای طرح مذکور در مجموع 89 نفر از متکدیان از نقاط مختلف کلانشهر کرج جمع آوری شدند.

 

این مسئول عنوان کرد: از این تعداد 54 درصد اتباع کشورهای همسایه شرقی شامل افراد افغانی و پاکستانی بودند.حاجی محمدی ادامه داد: از تعداد کل متکدیان جمع آوری شده، 91 درصد سالم، چهار درصد معلول و پنج درصد معتاد بودند.

 

مسئول کنترل و نظارت معاونت خدمات شهری شهرداری کرج با اشاره به اینکه از تعداد کل افراد جمع آوری شده 65 درصد مذکور بودند، یادآور شد: همچنین از تعداد کل 89 نفر 40 درصد زیر سن قانونی بودند.

 

معرفی اعضای شورا و هیئت مدیره سازمان آتش نشانی کرج

 

اعضای شوراو هیئت مدیره سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج مشخص و معرفی شدند.

 

با برگزاری جلسه ای، اعضای شورای سازمان و هیئت مدیره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج مشخص شدند.

 

در این راستا سید علی آقازاده، شهردار کرج به عنوان رئیس شورای سازمان، سعید حسنی مدیر منطقه 11، حسین صدرائی مدیرعامل سازمان زیباسازی و علی اصغر ربیعی بازنشسته نیروی انتظامی به عنوان اعضای شورای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج مشخص شدند.

 

همچنین سعید صفری معاون خدمات شهری به عنوان رئیس هیئت مدیره سازمان، علی اصغر همتی مدیرعامل سازمان قطار شهری، حسین شریف کاظمی مدیر منطقه یک و غلامرضا رضوانی مدیر منطقه 12 به عنوان عضو هیئت مدیره سازمان مشخص شدند.

 

   تمامی شریانها و معابر اصلی شهر در نیمه نخست امسال آسفالت می شوند

 

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج از آسفالت تمامی شریانها و معابر اصلی این کلانشهر در نیمه نخست سال جاری خبر داد.

 

علی اصغر کمالی زاده اظهار داشت: با هدف تسهیل در عبور و مرور و تردد شهروندان در معابر، طبق برنامه ریزی مقرر شده است که از سوی معاونت فنی و عمرانی، اقدامات لازم برای بهسازی معابر انجام شود.

 

وی افزود: در این زمینه مقرر شده است که تمامی شریانها و معابر اصلی شهر در نیمه نخست سال جاری آسفالت شوند.

 

این مسئول عنوان کرد: این اقدام در راستای اجرای نهضت آسفالت که شهردار کرج در گذشته وعده آن را داده و اعلام کرده بود که در سال 91 این مهم محقق می شود، انجام خواهد شد

 

پاکسازی و امحای تبلیغات شهری غیرمجاز در کرج

 

معاون خدمات شهری شهرداری کرج از پاکسازی و امحای تبلیغات شهری غیرمجاز در این کلانشهر خبر داد.

 

سعید صفری اظهار داشت: از سوی معاونت خدمات شهری، مقرر شده است که طرح پاکسازی و امحای تبلیغات شهری غیرمجاز در آینده ای نزدیک در کرج اجرا شود.

 

وی افزود: در این زمینه اجرای این طرح به تمامی مناطق 12 گانه شهرداری کرج ابلاغ و بر اجرای مطلوب آن در تمامی نقاط تاکید شده است.

 

این مسئول عنوان کرد: با توجه به بازدیدهای به عمل آمده از سوی مسئولان، هم اکنون تبلیغات غیرمجاز از سوی مراکز تجاری و ... در سطح شهر مشاهده می شود که شهرداری درصدد جمع آوری و امحای آنها است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری