0

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مرکز فالتون در قلب منهتن قرار دارد و به عنوان عاملی برای توسعه مجدد این منطقه طراحی شده است. این مرکز تجاری اتصال اصلی حمل و نقل عمومی با بخش مسکونی در حال گسترش اطرافش است.

 

 

طراح: گریمشاو

مکان: ایالات متحده آمریکا - نیویورک

مساحت: 17651 متر مربع

سال ساخت: 2014 میلادی

هزینه ساخت: 1.4 میلیارد دلار

مرکز فالتون نیویورک

معمار پروژه: مرکز فالتون در قلب منهتن قرار دارد و به عنوان عاملی برای توسعه مجدد این منطقه طراحی شده است. این مرکز تجاری اتصال اصلی حمل و نقل عمومی با بخش مسکونی در حال گسترش اطرافش است.

مرکز فالتون نیویورک

مرکز فالتون دور یک آتریم مرکزی عظیم با نمایی شفاف ساماندهی شده است. ستون های فلزی مخروطی شکل به کار رفته در آن الهام گرفته از ساختمان های قدیمی اطراف است که باعث انطباق این ساختمان جدید با ساختمان های اطراف می شود.

مرکز فالتون نیویورک

استقرار و چیدمان دقیق ورودی ها و خروجی ها، اتصال این مرکز تجاری را به خیابان و دسترسی های مترو به بهترین شکل فراهم نموده است. هنگام خروج از ایستگاه های مترو، مسافرین به روشنی و راحتی می توانند ورودی این مجتمع را پیدا کرده و وارد شوند.

مرکز فالتون نیویورک

آتریوم مرکزی که ورودی مترو نیز در زیر آن قرار دارد، دارای گنبدی مخروطی شکل بوده و ارتفاع آن بالغ بر 36 متر است.

مرکز فالتون نیویورک

ایده استفاده از نور طبیعی و انتقال هرچه بیشتر آن به فضاهای داخلی، در طراحی این گنبد مخروطی با استفاده از شبکه انعکاس دهنده آن تأمین شده است.

مرکز فالتون نیویورک

مرکز فالتون با توجه به محل استقرار خود و اتصالی که به شبکه حمل و نقل عمومی دارد، در عمل نقش یک دروازه را نیز برای منهتن ایفا می نماید و گویی مسافران و گردشگران با عبور از یک یادمان شهری به منطقه منهتن وارد و یا از آن خارج می شوند.

تصاویر مرکز فالتون نیویورک:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری