0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیر علمی نخستین همایش ملی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی از تهدید مخاطرات مختلف کارگران ساختمانی در کشور به دلیل رعایت نشدن بهداشت محیط کار خبر داد.

ساختمان سازی

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، نصیری در نخستین همایش ملی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی با اشاره به برگزاری همایش‌های مختلف در این زمینه در کشور اظهار داشت: بر اساس استقبالی که از این همایش‌ها در زمینه بهداشت محیط کار صورت پذیرفت انگیزه برگزاری همایش های تخصصی در زمینه مخاطرات شغلی تصمیم گرفته شد.

وی با اشاره به برگزاری نخستین همایش ملی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی با موضوع ساخت‌و ساز افزود: این صنعت دارای کارکردهای بسیاری بوده و تخصص‌های متعددی در این زمینه به کار گرفته می‌شود ولی متاسفانه مخاطرات مختلف در این شغل وجود دارد.

نصیری با بیان اینکه این همایش به دنبال بررسی و تهیه راهکارهای اجرایی و جدید برای کارگران ساختمانی در زمینه بهداشت محیط کار است تصریح کرد: بر این اساس به این همایش ۸۰مقاله ارسال شد که ۳۲مقاله به صورت شفاهی و بقیه آن به صورت جزوه در کنار پنل‌ها و جلسات پرسش و پاسخ و تهیه نسخه و راهکاری و ارائه آن به مسئولان ذیربط اجرا می‌شود.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری