0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهردار تهران با بیان اینکه برای اجرایی شدن طرح تفصیلی از ابتدای فروردین ماه نیاز به کار میدانی و نیرویی پرانرژی و پر تحرک داریم گفت: مانند عقاب بالای سر این طرح ایستاده ایم.

Shahr Dar_Tehran

به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر قالیباف در مراسم تودیع و معارفه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران که پیش ظهر چهارشنبه در تالار ایران زمین برگزار شد، با بیان اینکه طرح تفصیلی قبل از ورود من به شهرداری در حال تدوین بود، گفت: پیش از یکسال قبل از ورود من به شهرداری برای تدوین جامع و تفصیلی تلاش می شد و انصافا این کار از عهده کسی به این صورت بر نمی آمد که دکتر معصومی انجام داد.

 

وی ادامه داد: تاکنون برای این طرح نیاز به تصمیم سازی و پخته شدن داشتیم که وی با سابقه ای که داشت این بخش از کار را به سرانجام رساند اما از امروز این کار نیازمند یک فرد پرانرژی و پرتحرک است زیرا اجرایی شدن طرح تفصیلی کاملا به یک کار میدانی نیاز دارد.

 

قالیباف با اشاره به اینکه تا پایان خردادماه به طور مستقیم و هر هفته بر اجرایی شدن این کار نظارت دارم گفت: از معاون جدید انتظار دارم با کار میدانی زمینه تحقق درست این طرح را فراهم کند، همچنین برای استفاده از دانش و پختگی دکتر معصومی به عنوان مشاور شهردار در زمینه اجرایی شدن طرح تفصیلی با ما همکاری می کند.

 

شهردار تهران با بیان اینکه طرح تفصیلی از ماندگارترین فعالیت هایی است که از مدیریت شهری برجا می ماند، گفت: برای حل مشکل قدیمی شهر و بسته شدن روزنه های مفسده مانند عقاب بالای سر این سیستم هستیم و امیدوارم جاوید با همه هنر و انرژی خود این طرح را به طور کامل پیاده کنند.

 

قالیباف با بیان اینکه از اول فروردین ماه نیاز است برای حوزه شهرسازی در پایتخت به روز تصمیم گیری شود، گفت: باید اشکالات این طرح را به سرعت شناسایی کنیم و در خصوص آن تصمیم گیری شود.

 

وی افزود: باید از این فرصت که هماهنگی ها بین شهرداری، کمیسیون ماده 5 و شورای عالی شهرسازی کوتاه شده است، استفاده کرد و تناقضات و اصلاحات را به سرعت انجام داد، زیرا هماهنگی هایی که پیش از این 5 ماهه انجام می شد، در حال حاضر طی دو هفته عملیاتی می شود.

 

وی با اشاره به تغییر شهرداران برخی از مناطق گفت: شهرداران مناطق جنوب تهران تلاش بیشتری برای خدمات رسانی به مردم انجام می دهند

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری