0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به برخی اظهار نظرها در باره امکان کمک مستقیم شهردار به متروی تهران گفت: امسال تبصره کمک به مترو از طرف اعتبارات شهرداری حذف گردیده .

مترو

علی محمد قلی ها در گفتگو با مهر با بیان اینکه هنوز قسط دوم یارانه های بلیت پرداخت نشده گفت: با پرداخت این قسط کمتر از نیمی از سهم دولت در خصوص یارانه بلیت پرداخت می گردد و شرکت بهره برداری تا زمانی که این اعتبارت کامل پرداخت نگردد نخواهد توانست قطعات فرسوده را تعمیر یا تعویض کند.

وی ادامه داد: سالهای گذشته تبصره ای وجود داشت که شهردار می توانست در صورت تاخیر در پرداخت یارانه‌های بلیت از سوی دولت به مترو کمک کند که این تبصره در بودجه امسال نیامده است.

قلی ها تاکید کرد: نیاز مترو به سهم دولت در یارانه بلیت بهانه جویی نیست و تمام تلاش خود را می کنیم که شهروندان دراین میان کمترین مشکل را متحمل شوند .

در پی توقف های پی در پی قطارهای مترو به دلیل نقص فنی، رئیس کمیسیون عمران شورا بیان کرد:مدیران مترو می توانند اعتبارات مورد نیاز خود را از شهردار دریافت کنند و در صورت ادامه این روند مدیریت مترو برای توضیحات به شورای شهر دعوت خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

0 # 123sara 1390-12-02 19:29
واقعا متاسفم :-|
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
انواع عضویت
پنل کاربری