0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: باید با کمیسیون عمران شورای شهر صحبت کرده و آنها مصادیق‌ نمادهای فراماسونری را مشخص کنند مانیز حتماً به مصوبات شورا عمل خواهیم کرد.

1010589 PhotoA

هیربد معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در خصوص نمادهای فراماسونری در برخی از ساختمان‌های شهر تهران که توسط خود مردم نصب شده است، گفت: جلساتی در این زمینه با اعضای شورای شهر برگزار می‌کنیم تا تصمیم‌گیری نهایی صورت گیرد.

وی ادامه داد: باید بررسی کنیم تا از نصب چه نمادهای در شهر جلوگیری کنیم.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران اضافه کرد: اگر شورای شهر مصوب کند که از چه نمادهای جلوگیری کنیم حتما عمل و اجرا می‌کنیم.

وی تأکید کرد: هر چه شورا مصوب کند آن را اجرایی می‌کنیم.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که در برخی از ساختمان‌های بلند مرتبه شهر تهران نمادهای فراماسونری نصب است،گفت: به این ساختمان‌ها تذکر داده‌ایم.

وی ادامه داد: در نقشه‌ ساختمان‌ها باید دقت کنیم تا این نمادها در شهر نصب نشوند.

معصومی بیان کرد: باید با کمیسیون عمران شورای شهر صحبت کنیم و مصادق‌های نمادهای فراماسونری را مشخص کنند ما نیز در چارچوب تعیین شده موارد را رعایت و بر اساس دستورالعمل عمل خواهیم کرد.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری