0

طبقه بندی آرشیو

كتابخانه تخصصی دانشكده معماری دانشگاه امام خمینی (ره) افتتاح شد

كتابخانه تخصصی دانشكده معماری و شهرسازی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین با حضور مسوولان این دانشگاه افتتاح گردید. 

كتابخانه تخصصی دانشكده معماری و شهرسازی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین با حضور مسوولان این دانشگاه افتتاح گردید.

به گزارش خبرنگار سایت معماران در قزوین ، كتابخانه دانشكده معماری و شهرسازی در حال حاضر دارای حدود سه هزار جلد كتاب و مجله تخصصی در زمینه معماری، شهرسازی و مرمت می‌باشد.

در مراسم افتتاح كتابخانه،‌ دكتر گرجی رییس دانشكده معماری و شهرسازی با اشاره به كمبود كتاب‌های تخصصی دانشكده، ضرورت تجهیز كتابخانه را با توجه به نیاز مبرم دانشجویان این دانشكده به كتب تخصصی یادآور شد.

دكتر آل بویه معاون آموزشی دانشگاه نیز با تاكید بر اهمیت امر پژوهش و آموزش در دانشگاه،‌ به لزوم تجهیز كتابخانه اشاره نموده و خواستار تامین اعتبارات لازم جهت خرید كتاب و تكمیل كتابخانه شد.

متأسفانه در تمامی کتابخانه های دانشکده های معماری کشور فقر کتاب و بروز نبودن آنها به چشم می خورد.که امید است با توجه بیشتر مسئولین امر این نقصان مهم برطرف گردد.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری