0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بخش‌هایی از آمفی‌تأتر 2 هزار ساله شهر رم كه به خاطر بارش سنگین برف طی هفته‌های اخیر تعطیل بود، تخریب گردید.

روم

 

فارس: بخش‌هایی از آمفی‌تأتر 2 هزار ساله شهر رم كه به خاطر بارش سنگین برف طی هفته‌های اخیر تعطیل بود، تخریب گردید.

بنای تاریخی كلوزیوم در شهر رم ایتالیا كه از چند هفته پیش به روی گردشگران بسته شده بود،‌ به دلیل بارش شدید برف در این شهر متحمل خسارت‌ها و خرابی‌های جدیدتری گردید.

این بنا كه در مركز یكی از شلوغ‌ترین چهار راه‌های شهر رم قرار گرفته و آلودگی‌های زیست محیطی آن را كاملا احاطه كرده است، در ادامه روند تخریبی خود طی چند سال گذشته،‌ اینبار هم زیر توده عظیم برف و یخ كمر خم كرده است.

علاوه بر این بنای 2 هزار ساله، آثار تاریخی دیگری نیز در هفته‌های اخیر دچار خسارت‌هایی شدند كه از آن جمله می‌توان به بناهای تاریخی شهر قرون وسطایی "اوربینو" اشاره كرد.صومعه‌های "سن فرانچسكو" و "سن برناردینو" همراه با كلیسای "كاپوچینز" در حومه شهر از جمله آن‌ها به حساب می آیند.

درهای 700 ساله كلیسای شهر كاگلی در نزدیكی رم كاملا تخریب گردید و دیگر بناهای تاریخی در شهرهای مختلف ایتالیا نیز در خطر ویرانی قرار گرفته اند.

بنای تاریخی كلوزیوم كه از مدت‌ها پیش، خبرهایی مبنی بر مرمت و بازسازی آن مطرح شده، ماه‌ آینده میلادی با كمك‌های مالی یكی از میلیاردرهای معروف ایتالیایی بازسازی خواهد شد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری