0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان بابیان اینکه خریدوفروش ساختمان های بدون شناسنامه فنی بزودی ممنوع می شود، گفت:طرح شناسنامه فنی ملکی ساختمان باتاخیر و ناقص اجرا شده است و باید تاپایان سال بطور کامل اجرایی شود.

فروش ساختمان بدون شناسنامه فنی ممنوع می‌شود

سیدمهدی هاشمی گفت :سازندگان،بهره برداران و فروشندگان ساختمان باید این موضوع را جدی بگیرند تا دچار مشکل نشویم.
 
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیشترین دستاورد شناسنامه دار شدن ساختمان ها را متعلق به متقاضیان و بهره برداران مسکن دانست و افزود: هر گونه سرمایه گذاری در بخش مسکن باید با شناخت و اطلاعات کافی عملی شود.
 
هاشمی یادآور شد: باید برای هر ساختمان یک شناسنامه در نظر گرفته شود که همه مراحل از گودبرداری تا تحویل را شامل ‌شود و تمامی مراجع قانونی با توجه به اطلاعات موجود در آن نظارت‌ها را اعمال کنند و خلاهای نظارتی از بین برود.
 
وی اضافه داد: صنعت ساختمان در بخش‌های مختلف رو به پیشرفت است اما متاسفانه در بعضی از حوزه‌ها به دلیل نبود قوانین مناسب مشکلاتی بوجود می‌آید که باید با قواعد و مقرراتی تصویب می‌کنیم عمر و کیفیت ساختمان‌ها را افزایش دهیم و از هدر رفتن ثروت ملی جلوگیری کنیم.
 
‌بنا به گزارش واحد مركزی خبر، هاشمی تصریح كرد: 15 درصد از اشتغال، 12 درصد از سرمایه و 40 درصد از انرژی کشور در بخش مسکن قرار می‌گیرد و همین آمارها نشان دهنده جایگاه پر اهمیت صنعت ساختمان است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری