0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر معماری و طراحی شهری معاون شهر‌سازی شهرداری اصفهان گفت: مناسب‌سازی باید در صدور پروانه ساختمان‌ها لحاظ شود اما فرهنگ مناسب‌سازی در پروانه‌های ساختمانی گذشته مشاهده نمی‌شود.

shahr dari_va_memari_Esfehan

مسعود کریمیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه مناسب‌سازی باید به عنوان یک فرهنگ عمومی در سطح جامعه زنده شود، اظهار داشت: حقوق معلولان در سطح شهر نباید مغفول باقی بماند و این افراد همانند سایر افراد عادی از حق استفاده از فضا‌های شهری و امکانات عمومی برخوردار هستند.

 

وی با اشاره به اینکه محیط شهری و اماکن عمومی باید برای استفاده معلولان و افراد توان خواه مناسب‌سازی شوند، اضافه کرد: مناسب‌سازی شیب‌ها، خط‌کشی‌ها، مکان‌های پارک وسایل نقلیه شخصی، استفاده از آلارم‌ها و علائم در مکان‌های مورد نیاز معلولان امری مهم و ضروری است.

 

مدیر معماری و طراحی شهری معاون شهر‌سازی شهرداری اصفهان تاکید کرد: مناسب‌سازی باید در صدور پروانه ساختمان‌ها لحاظ شود اما فرهنگ مناسب‌سازی در پروانه‌های ساختمانی گذشته مشاهده نمی‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه معلولان از زمان خروج از منزل تا رسیدن به مقصد خود نباید با مشکلی در سطح شهر مواجه شوند، ادامه داد: مناسب‌سازی محیط شهری باید به صورتی باشد که معلولان با اتکای به توانمندی‌های خود از فضا‌های شهری و امکانات عمومی استفاده کنند.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری