0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری کرمانشاه گفت: پروژه مجتمع تجاری فیروزه به منظور حفظ هویت مسجد جامع کرمانشاه، با عقب نشینی بیشتری ساخته می شود.

مسجد جامع کرمانشاه

بهرام اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: پاساژ فیروزه به یکی از بزرگترین مراکز تجاری کرمانشاه تبدیل می شود و هم اکنون عملیات تخریب ساختمان قبلی با 95 درصد پیشرفت، ادامه دارد.
 
وی افزود: عملیات اجرایی طرح پس از تخریب و خاکبرداری آغاز می شود که شرکت توسعه عمران و آبادانی کرمانشاه عهده دار این مسئولیت است.
 
اسماعیلی اضافه کرد: این پروژه در هشت و نیم طبقه اجرا می شود و نقشه های فنداسیون، اسکلت و معماری آن آماده است.
 
وی ادامه داد: این مجموعه در زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع احداث می شود که پنجاه و شش هزار متر مربع زیربنا دارد.
 
اسماعیلی افزود: احداث این پروژه حدود 50 میلیارد تومان هزینه دارد که بیست میلیارد تومان آن از طریق فروش اوراق مشارکت شرکت توسعه عمران و آبادانی کرمانشاه تامین شده است.
 
بهرام اسماعیلی با اشاره به اینکه سه طبقه این ساختمان پارکینگ است، گفت: این مجموعه گنجایش 800 خودرو را دارد و سایر طبقات نیز تجاری می باشد که یکی از بزرگ ترین مراکز خرید شهر کرمانشاه را به وجود می آورد.
 
اسماعیلی اضافه کرد: پروژه تجاری فیروزه واقع در خیابان مدرس دو بر دارد و برای حفظ هویت مسجد جامع کرمانشاه، مقدار بیشتری عقب نشینی داشته است.
 
مدیر سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری کرمانشاه در پایان، مدت زمان تکمیل پروژه را 30 ماهه اعلام کرد و افزود: برنامه داشتیم که روی طبقه فوقانی این ساختمان سایت بالگرد قرار بگیرد ، اما متاسفانه سازمان هلال احمر با ابن طرح موافقت نکرد.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری