0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت با همکاری مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
طراحی و ساخت عایقهای جدید حرارتی ساختمان

شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت با همکاری مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن اقدام به طراحی و ساخت 7 نمونه متداول و جدید از جزئیات عایقکاری حرارتی دیوار و سقف ساختمان کرده است.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت این شرکت با شناسایی موانع اجرای مبحث 19 مقررات ملی ساختمان، مدل‌‌های اجرایی جزئیات عایقکاری حرارتی ساختمان را در مقیاس واقعی در دستور کار خود قرار داده و پس از تصویب طرح در مراجع قانونی نسبت به طراحی و ساخت 7 نمونه متداول و جدید از جزئیات عایقکاری حرارتی دیوار و سقف ساختمان اقدام کرده است.
در اکثر پروژه‌های ساختمانی، به علت ناآشنایی مجریان ساختمان با روشهای اجرا و تنوع تکنولوژی‌های متداول عایقکاری حرارتی ساختمان، مبحث 19 مقررات ملی ساختمان به طور کامل عملی نمی‌شود که با ساخت نمونه‌های متداول و جدید از جزئیات عایقکاری حرارتی دیوار و سقف ساختمان این مشکل در کشور برطرف خواهد شد.
مدل‌های اجرائی ساخته شده برگرفته از فن‌آوری‌های روز دنیا بوده که امکان تهیه مصالح آنها در داخل کشور به طور کامل فراهم است. همچنین نمونه‌هاهی اجرایی مذکور مرجعی کاملا مستند و صحیح جهت الگو برداری تمامی طراحان و مجریان ساختمان بوده و گامی موثر در افزایش کیفیت ساختمان سازی محسوب می‌شود.
بر اساس این گزارش روشهای عایقکاری حرارتی پوسته خارجی ساختمان منحصر به هفت مدل ارائه شده نبوده و دیگر مصالح و روشهای اجرائی برای این منظور موجود است، مدل‌های ساخته شده عایقکاری حرارتی ساختمان جهت بهره‌گیری جامعه مهندسی و دست‌اندرکاران ساخت و ساز در شهرداریها و دیگر ارگان های مرتبط در سراسر کشور مستقر خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

0 # mohamadreza kolaee 1391-07-13 15:35
mamnon mishavam jahat etelat bishtar shomare tamas bedahid
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
انواع عضویت
پنل کاربری