0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: تاکنون طرح هادی 512 روستای استان تهیه و ابلاغ شده است.

طرح هادی روستاایی

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمدی ظهر سه شنبه در نشست با خبرنگاران گفت: از مجموع 718 روستای بالای 20 خانوار خراسان شمالی، طرح هادی 512 روستا تهیه و ابلاغ شده است.

 

وی افزود: این میزان 71.3 درصد روستاهای استان را شامل شده و آغاز اجرای این طرح‌ها نیز براساس شاخص‌های جمعیتی و مشارکت و هماهنگی روستاییان اولویت بندی شده است.

 

محمدی با بیان اینکه اجرای طرح‌های هادی مذکور 91.6 درصد جمعیت روستایی استان را شامل می‌شود ادامه داد: در این روستاها بیش از 368 هزار نفر سکونت دارند.

 

وی تعداد روستاهایی را که در آن‌ها قبل از تقسیم استان طرح هادی اجرا شده بود 29 روستا بیان کرد و افزود: از ابتدای تاسیس استان در مجموع 141 روستا مشمول اجرای طرح هادی شده‌اند.

 

این مقام مسئول گفت: میانگین پیشرفت در اجرای طرح هادی روستاهای استان 71 درصد بوده که نسبته به میانگین کشوری 2 درصد رشد داشته است.

 

وی گفت: بر اساس طرح توسعه پنجم لازم است تا پایان سال 93 فاز اول طرح هادی تمامی روستاهای بالای 20 خانوار استان انجام شده باشد.

 

علی محمدی با اشاره به اجرای طرح هادی در روستاهای داری بافت باارزش خراسان شمالی گفت: در چندین روستا ازجمله اسفیدان، رویین و ... بنیاد مسکن ضمن حفظ هویت، بافت معماری سنتی و زیبایی منظر این روستاها، اقدام به اجرای طرح هادی می‌کند.

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تصریح کرد: تاکنون اجرای فاز اول طرح هادی 133 روستا در خراسان شمالی به اتمام رسیده است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری