0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرشهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر از تصویب طرح جامع شهرهای دیر ، اهرم و جم در استان بوشهر خبر داد. مهدی موسوی صبح امروز در جمع مدیران اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر اظهار داشت: طرح جامع شهرهای دیر، اهرم و جم در استان بوشهر با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و 162 میلیون ریال در جلسه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران  تصویب شد.

تصویب طرح جامع 3 شهر استان بوشهر در شورای عالی شهرسازی ایران

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مهدی موسوی صبح امروز در جمع مدیران اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر اظهار داشت: طرح جامع شهرهای دیر، اهرم و جم در استان بوشهر با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و 162 میلیون ریال در جلسه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران  تصویب شد.

وی بیان کرد: این طرح بر اساس جمعیت پیش‌بینی شده برای شهرهای فوق تا پایان دوره طرح در محدوده مصوب توسط شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر شامل کاربری‌های ساکنان مورد نیاز شهرهای فوق به تصویب رسید.

موسوی اظهار امیدواری کرد که با اجرای دقیق طرح توسط شهرداری استان و سایر دستگاه‌های ذیربط در توسعه و عمران شهر، زمینه توسعه کالبدی موزون شهر و همچنین توسعه اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی آن و رفاه و سلامت محیط زیست شهروندان بیش از پیش فراهم شود.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری