0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: طرح جامع و تفصیلی شهر دستجرد استان قم (آخرین شهر زیر 25 هزار نفر جمعیت استان قم) به تصویب مراجع استانی رسید.

طرح جامع شهر دستجرد قم به تصویب رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، حسین صالحی گفت: شهر دستجرد به عنوان یکی از شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان قم آخرین شهری است که طرح جامع تفصیلی آن که مشتمل بر موضوعاتی از قبیل جمعیت پذیری، ساماندهی شبکه معابر، سطح و سرانه کاربری‌ها، تعیین محدوده و حریم و... است در مراجع استانی مورد تصویب قرار گرفت.

وی افزود: طرح مذکور پس از انجام بررسی‌های لازم و بازدیدهای کارشناسی توسط کمیته فنی در جلسه مورخ هفتم اسفند ماه سال 91 به تایید کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی و متعاقبا در مورخ دوم خرداد ماه امسال به تصویب شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان رسید.

مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان قم ادامه داد: در حال حاضر مدارک مربوطه اعم از نقشه‌ها و گزارش‌ها به شورای‌ عالی شهرسازی و معماری ایران ارسال شده تا پس از بررسی و تصویب شورای مذکور طرح برای اجرا به استان ابلاغ شود.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری