0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون امور عمرانی استانداری البرز از ابلاغ و ارسال مدارک طرح راهبردی- ساختاری (جامع)شهر ماهدشت و محمد شهر خبر داد.

معاون امور عمرانی استانداری البرز

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد افضلی در این خصوص گفت: طبق ماده 6 قانون تاسیس شورای عالی شهرسازی و معماری ایران شهرهای دارای طرح جامع ادارات ثبت و دادگاهها مکلفند در مورد تفکیک و افراز، طبق نقشه تفکیکی تایید شده توسط شهرداری براساس ضوابط طرح جامع و تفضیلی یا هادی عمل کنند.

وی گفت: براین اساس ضروری است که شهرداری های ماهدشت و محمد شهرنیز در کلیه موارد چون پروانه ساختمانی ،عدم خلاف یا پایان کار صادره توسط شهرداری های مذکور و در تایید نقشه های تفکیکی، ضوابط و مقررات تفکیک زمین و احداث ساختمان و شهرسازی و کاربری پیش بینی شده در نقشه نحوه استفاده از زمین لحاظ شود.

افضلی با بیان اینکه طبق ماده 21 آیین نامه نحوه بررسی و تصویب طرحهای توسعه و عمران مصوب 12.10.87 هیئت وزیران، ادارات کل مسکن و شهرسازی استان موظفند با نظارت دقیق بر اجرای طرحهای جامع شهری، برنامه پیشرفت اجرایی کار را در مقاطع شش ماهه به شورای برنامه ریزی و توسعه استان گزارش و برای رفع مشکلات اجرایی چاره جویی کنند.

وی یادآور شد: محدوده دقیق شهر و حریم آن، نحوه استفاده از زمینهای شهر در سطح محلات مختلف، موقعیت و مساحت زمین برای هر یک از کاربریها، وضع دقیق و تفضیلی شبکه عبور و مرور و میزان تراکم جمعیت و تراکم ساختمانی در واحدهای شهری و اولویتهای مربوط به مناطق بهسازی و نوسازی و... با لحاظ مشخصات مربوط به مالکیت طبق مدارک ثبتی در قالب طرح تفضیلی که بر اساس معیارها و ضوابط کلی این طرح تهیه خواهد شد، تعیین می شود.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری