0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهردار شهرکرد گفت: طرح تفصیلی برج های دوقلوی کوه نور و دریای نور شهرداری شهرکرد از سوی استاندار چهار محال و بختیاری رسما ابلاغ شد.

برج های دوقلوی شهرکرد

به گزارش خبرگزاری مهر، نورالله غلامیان با بیان اینکه طرح تفصیلی پروژه برج های دوقلوی شهرداری شهرکرد پس از تصویب در کمیسیون ماده پنج استان به شورای عالی معماری و شهرسازی کشور ارسال شده بود، اظهار داشت: این طرح مهم توسط شورای مذکور مغایر با ضوابط طرح تفصیلی شهر تشخیص داده نشد و متعاقب آن  از سوی استاندار رسما برای اجرا ابلاغ شده است.
 
وی در ادامه با اشاره به عملیات خاکبرداری و پایدار سازی محل احداث برج های دوقلوی شهرکرد در ضلع شمال غربی میدان بسیج شهرکرد، تصریح کرد: سه متر از این عملیات شامل دپو، بارگیری و حمل توسط پیمانکار محلی انجام شده و باقیمانده آن تا چهار ماه آینده توسط پیمانکار  تخصصی به پایان خواهد رسید.
 
شهردار شهرکرد با بیان اینکه پروژه  برج های دوقلوی کوه نور و دریای نور این شهرداری یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی با رویکرد اقتصاد شهری در استان چهارمحال و بختیاری است، بیان کرد: این طرح پیش از هر چیز بستر ساز رشد و پیشرفت اقتصادی و تحریک کننده فرایندهای توسعه و سرمایه گذاری در سطح استان و منطقه  است.
 
غلامیان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری ها و حمایت های شهروندان در زمینه اجرایی شدن این طرح بزرگ بویژه از ساکنان مجاور در محدوده محل احداث برج های دوقلو درخواست کرد با صبر و شکیبایی، شهرداری را در اجرای هر چه بهتر و سریع تر پروژه همراهی کنند.
 
107 زندانی جرائم غیر عمداز زندانهای چهارمحال و بختیاری آزاد شدند
 
مدیرکل زندانهای استان چهارمحال و بختیاری گفت: 107 زندانی جرائم غیر عمد در پنج ماهه ابتدایی سال جاری از زندانهای استان آزاد شدند.
 
علی نظری گفت: درپنج ماهه ابتدایی سال 1391 بیش از 107 نفر از زندانیان بدهکار جرائم غیر عمد که در زندانهای استان تحمل حبس می کردندآزاد و به آغوش گرم خانوادهایشان برگردانده شد.
 
وی بیان کرد: آزادی زندانیان با تلاش و پیگیری شبانه روزی روسا و مددکاران زندانهای استان، مسئولین ستاد دیه و همت والای خیرین در اهداء کمک های نقدی برای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد انجام شد.
 
 توسعه و ترویج کتابخوانی نیاز به یک بسیج همگانی دارد
 
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه و ترویج کتابخوانی نیاز به یک بسیج همگانی دارد.
 
بهروز صادقی گفت: از آنجا که کتابخوانی یک امر معنوی است، اساسی ترین راه مقابله با فتنه های فکری جامعه است و ترویج فرهنگ کتابخوانی نیاز به یک بسیج همگانی دارد.
 
وی بیان کرد:همه مسئولین و دستگاههای فرهنگی با مساعدت و تعاملی تنگاتنگ ،این اداره کل را در نهادینه کردن فرهنگ مطالعه یاری کنند.
 
وی در ادامه  برگزاری مستمر جلسات انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان و همکاری و مساعدت بیشتربخشداران با کتابخانه های عمومی را خواستار شد.
 
مجموعه انیمیشن داستانی "بعد از مدرسه" در مرحله تدوین است
 
مجموعه داستانی تلفیقی( رئال و انیمیشن) "بعد از مدرسه" از تولیدات شبکه استانی سیمای جهان بین به مرحله تدوین رسید.
 
این مجموعه داستانی ویژه مخاطبان گروه سنی کودک و نوجوان با ایفای نقش سه بازیگر اصلی و 30  بازیگر فرعی برای نخستین بار در  فضای مجازی به مدت 156 دقیقه در 13 قسمت 12 دقیقه ای تولید می شود.
 
این فیلم ترکیبی از انیمیشن و رئال است و دانش و آگاهی لازم در باره زندگی تعدادی از دانشمندان، تاریخچه بسیاری از اکتشافات، اختراعات و تولیدات مورد نیاز انسان را به دنبال ماجراهایی که برای سارا و علی نوه های مش یحیی در این مجموعه به وجود می آید به کودکان ارائه می دهد و پیش بینی می شود تا پایان امسال مراحل تولید آن به اتمام رسیده و آماده پخش شود.
 
کارگاه آموزشی مدیریت بازاریابی وفروش محصولات صنایع دستی در شهرکرد برگزار شد
 
سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری از برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت بازاریابی وفروش محصولات صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان خبر داد واظهار داشت : این کارگاه به منظور آشنایی هنرمندان وصنعتگران شرکت کننده در نخستین نمایشگاه سراسری صنایع دستی دراستان با چگونگی بازاریابی وفروش محصولات تولیدی صنایع دستی برگزارشد.
 

مهرداد رئیسی بیان داشت: شرکت کنندگان در این کارگاه بامسائل مربوط به فروش تولیدات وچگونگی جذب مشتری آشنا شدند.
 

وی یادآور شد: شرکت کنندگان با عوامل بازاریابی مانند کیفیت، طرح، مشخصات ونام تجاری، قیمت کالا و ..آشنا شدند.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری