0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست حوزه مدیریت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: طرح جامع شهر زنگنه و جورقان 14 اسفند ماه جاری به تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان رسید.

زنگنه و جورقان

فرهاد فرزانه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان در ارتباط با طرح جامع شهر زنگنه از توابع شهرستان ملایر بیان داشت: طرح جامع شهر زنگنه در تاریخ 22 اسفند 88 به تصویب شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان رسید و در 15 دی ماه سال 89 طی حکمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی موضوع ابلاغ طرح به استانداری همدان تنفیذ شد.

 

وی ادامه داد: مطالعات طرح تفضیلی این شهر 18 اردیبهشت ماه 90 شروع و در جلسه کمیسیون ماده پنج مورخ 14/12/90 به تصویب رسید.

 

سرپرست حوزه مدیریت شهرسازی ومعماری اداره کل راه و شهرسازی استان همدان با اشاره به جمعیت و افق طرح بیان داشت: در سال 85 جمعیت این شهر 747 نفر بوده و محدوده شهر در وضع موجود 82 هکتار و جمعیت شهر در افق طرح 804 نفر و محدوده پیشنهادی شهر 86 هکتار است.

 

وی در رابطه با طرح جامع جورقان از توابع شهرستان همدان نیز گفت: این طرح 22 اسفند 88 به تصویب شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان رسید و در هشتم آذر 89 طی حکمی از سوی معاون وزیر راه وشهرسازی موضوع ابلاغ طرح به استانداری همدان تنفیذ شد.

 

فرزانه ادامه داد: مطالعات طرح تفصیلی این شهر در هشتم دی ماه 89 شروع و در جلسه کمسیون ماده پنج 14 اسفند 90 به تصویب رسید.

وی همچنین درمورد جمعیت این طرح اذعان داشت: در سال 85 جمعیت این شهر 9 هزار و 824 نفر بوده و محدوده آن در وضع موجود 123 هکتار و جمعیت شهر در افق طرح 12 هزار و 744 نفر و محدوده پیشنهادی نیز 271 هکتار است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری