0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 مهندس فهیمه خوانساری- معماران SHoP  از برنامه ای برای ترمیم منطقه بندرگاه دریایی نیویورک خبر دادند

 

طرح بندرگاه نیویورک

 

    گروه معماری SHoP از طرح پیشنهادی چندکاربری برای عابران پیاده در منطقه بندرگاه دریایی تاریخی نیویورک خبر داده اند. گسترش خارج از شبکه شهر منهتن به سمت اسکله، برنامه کلی ست برای پیگیری هماهنگی در زیرساخت های پیاده روی و افزایش دسترسی به ساحل، در حالیکه دارای یک برج مسکونی 500 فوتی که توسط شرکت Howard Hughes در حال گسترش است و برای تبدیل شدن به لنگرگاه پیشروی می کند.

    دیدگاه معمار بنا: پیشنهاد SHoP برای ناحیه بندری، طرحی برای بهسازی و تجدیدحیات برای منطقه تاریخی این اسکله است. در حالیکه خیابان جنوبی بندری Seaport، اسکله ای برای دسترسی مسافران، قایقرانان، و توریست ها بوده است، همچنین خانه ای برای محیط طبیعی و مانعی برای ورود ترافیک بود.

طرح بندرگاه نیویورک

 

    اساس کار این پروژه چندکاربری، بسط شهر منهتن به سمت آب، و ضدیت با حصاری که خیابان جنوبی و راه FDR بوجو آورده اند، و خلق ارتباط پیوسته عابران پیاده و افزایش دسترسی به بندر است.     امکانات فروشگاهی، مسکونی، فرهنگی، و آموزشی اضافی فضای بندگاه را به دارایی و منطقه ای با ارزش برای جامعه و شهر تبدیل می کند.

 

طرح بندرگاه نیویورک

 

    گردشگاه و خرده فروشی های گسترده دو طرف خیابان جنوبی، و فعالیتهای فضای تحت نظارت FDR ترافیک شهر را به خارج از منهتن و به سمت آب هدایت می کند. احیاء ساختمان تاریخی Tin با سازه جدید نفسی تازه خواهد کشید و یک پلازا و مرکز تجاری در فضایی که قبلا متروک بود، ایجاد می کند. ساختمان مسکونی روی سایت جدید تجاری، تاریخ و آینده بندرگاه را در زیبایی مادی ومعنوی کامل می کند وشامل فضاهای خرده فروشی به همان خوبی مدرسه خواهد بود.

 

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری