0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون اداری و مالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم بکارگیری معماری اسلامی و متناسب با هویت شهر قم در احداث پروژه تالار مرکزی شهر تاکید کرد.

Moavene Adari_Mali_vezarate_Farhang_Va_arshad

 

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی فداکار شامگاه سه شنبه در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه تالار مرکزی شهر قم در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: شاکله معماری این پروژه باید متناسب با هویت فرهنگی و دینی شهر مقدس قم باشد و امیدواریم با بهره برداری از این پروژه بخشی از نیازهای استان به فضاهای فرهنگی و هنری جبران شود.

 

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی این پروژه با سرعت در حال انجام است تصریح کرد: این پروژه تا پایان سال جاری به بهره برداری می‌رسد و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

 

جوکار اضافه کرد: خوشبختانه مشکلات و موانعی که در مسیر اجرای این پروژه وجود داشت برطرف شد و اعتبارات مورد نیاز آن نیز تخصیص یافته است.

 

وی با اشاره به کمبود زیرساخت‌های فرهنگی و هنری در استان قم بیان داشت: باید در اختصاص اعتبارات و اجرای پروژه‌های شاخص فرهنگی نگاه ویژه‌ای به استان قم داشته باشیم.

 

جوکار همچنین در مورد پروژه احداث کتابخانه مرکزی در قم گفت: پروژه کتابخانه مرکزی از پروژه‌های مصوب سفر مقام معظم رهبری به قم است که امیدواریم با برطرف شدن مشکل زمین برای اجرای این پروژه و تخصیص اعتبارات لازم، آغاز عملیات اجرایی آن هرچه سریع‌تر آغاز شود.

 

سید مرتضی اسماعیلی طبا مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم نیز به تشریح روند اجرای پروژه تالار مرکزی شهر پرداخت و اظهار امیدواری کرد که این پروژه در سال جاری به بهره‌برداری برسد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری