0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ابوالفضل قناعتی با اشاره به دیدار اعضای شورای چهارم با شهردار تهران گفت: شهردار تهران در خصوص پروژه های بزرگ عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهر تهران توضیحاتی ارائه کرد.

نخستین دیدار شهردار با اعضای شورای چهارم/ گزارش تونل توحید و بزرگراه صدر

ابوالفضل قناعتی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه شهردار تهران در جلسه روز گذشته خود با اعضای شورای شهر چهارم توضیحات جامعی را در خصوص وضعیت شهر تهران و پروژه های فرهنگی، اجتماعی، شهر سازی و عمرانی ارائه کردT گفت: برخی اعضا پرسشهایی را در خصوص تونل توحید و پروژه دو طبقه کردن بزرگراه صدر مطرح کردند.
 
وی ادامه داد: برخی از اعضا معتقد بودند چرا به جای دو طبقه کردن صدر از زیرگذر و یا تعریض بزرگراه استفاده نشده است که قالیباف توضیح داد این تصمیم در جلسات متعددی با کمیسیون عمران شورای شهر تهران و کارشناسان گرفته شده و بر اساس نظرات کارشناسان فنی و اعضای شورای شهر سوم بهترین گزینه دو طبقه کردن بزرگراه صدر بود.
 
قناعتی در پاسخ به این پرسش که آیا در خصوص سایر پروژه ها مانند دریاچه چیتگر هم از شهردار تهران سئوال شد گفت: در توضیحات شهردار تهران در خصوص جاذبه های توریستی و فضاهای فرهنگی پر نشاطی که برای شهر تهران ایجاد شده اشاره ای هم به این دریاچه شد و دیگر سئوالی در این رابطه نشد.
 
عضو منتخب شورای شهر چهارم تهران اضافه کرد: به اعتقاد شهردار تهران، پایتخت با چالشهای زیادی روبرو است و در فرصت کمی که قالیباف در این جلسه در اختیار داشت نتوانست به تمامی آنها اشاره کند. بنابراین قرار شد برای اطلاع اعضای شورای شهر چهارم از جزئیات پروژه ها معاونین شهردار در جلسات آینده دعوت شوند و در صورت نیاز باز هم از شهردار تهران دعوت شود

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری