0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اعضای مجمع نمایندگان تهران و اعضای چهارمین شورای اسلامی شهر تهران امروز در جلسه ای مشترک راهکارهای بهبود و حل مشکلات شهر تهران را بررسی کردند. در این جلسه تاکید شد شهردار آینده تهران باید به فکر پیشرفت پایتخت باشد و از سیاسی کاری دوری کند.

شهردار آینده پایتخت باید از سیاسی کاری دوری کند

خبرگزاری میراث فرهنگی – گروه مجلس: اعضای مجمع نمایندگان تهران و اعضای چهارمین شورای اسلامی شهر تهران امروز در جلسه ای مشترک راهکارهای بهبود و حل مشکلات شهر تهران را بررسی کردند. در این جلسه تاکید شد شهردار آینده تهران باید به فکر پیشرفت پایتخت باشد و از سیاسی کاری دوری کند.
 
حسین طلا، نماینده شهر تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه مشترک مجمع نمایندگان تهران و اعضای چهارمین شورای اسلامی شهر تهران گفت: هدف از برگزاری این جلسه مشترک بررسی مشکلات مردم تهران و یافتن راهی برای حل و فصل این مشکلات بود.
 
طلا با تاکید بر این که «مجموعه های شورای شهر تهران و مجمع نمایندگان استان تهران دو منتخبان مردم شهر تهران هستند»، افزود: با توجه به بافت تهران، قدمت و اهمیت این شهر، شورای شهر و مجمع نمایندگان تهران در این فکر هستند که مدیریت شهری را در بستری از تعامل و همفکری پیش ببرند.
 
نماینده مردم تهران در پاسخ به این که آیا موضوع انتخاب شهردار تهران در این جلسه مطرح شد؟ گفت: نامی برای گزینه شهرداری مطرح نشد، اما بر سر شاخصه هایی که مورد تاکید هر دو طرف بود، بحث شد. مواردی از جمله تجربه، اقبال مردمی، دست پاکی، ولایتمداری، صداقت از نکاتی بود که برای انتخاب شهردار آینده درباره آنها بحث شد. در این جلسه مشترک دو طرف تاکید کردند شهردار اینده تهران باید کسی باشد که آرامش جامعه را به خطر نیاندازد و از هر گونه سیاسی کاری دوری کند.
 
او با تاکید بر این که مجمع نمایندگان تهران اعضای شورای چهارم شهر تهران تاکید داشتند شهردار آینده باید پیشرفت تهران را در نظر داشته باشد، افزود: البته انتخاب شهردار از اختیارات شورای اسلامی شهر است و مجموعه مجمع نمایندگان به هیچ عنوان قصد ورود به این موضوع و محدود کردن این اختیار قانونی را ندارد. بحث همفکری منتخبان تهران برای تعیین شهرداری است که بتواند خدمت بیشتری انجام دهد.
 
طلا با اشاره به نزدیکی نظر اعضای شورای شهر و مجمع نمایندگان تهران، گفت: دو طرف درباره موضوعاتی که در این جلسه بیان شد اختلافی با هم نداشتند. همه به دنبال این بودند که مشکلات را حل کنند. همچنین بر ادامه چنین جلساتی برای تعامل بیشتر مجمع نمایندگان تهران و شورای اسلامی تاکید شد.
 
به گفته حسین طلا در جلسه مشترک اعضای مجمع نمایندگان تهران و اعضای شورای شهر مقرر شد برای نزدیکی دو مجموعه و رفع مشکلات شهر تهران کارگروهی متشکل از این دو مجموعه تشکیل شود. همچنین اعضای شورای شهر تهران پیشنهاد کردند برای تعامل و همکاری دو طرف، دفتری با عنوان دفتر ارتباطات و همکاری در مجموعه شورای شهر تهران به مجمع نمایندگان تهران اختصاص یابد.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری