0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس سازﻣﺎن ﻧﻈﺎم ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﺧﺮاﺳﺎن رﺿﻮی گفت: 40 درصد مصرف انرژی در کشور به بخش ساختمان تعلق دارد.

با توجه به اهمیت انرژی در جهان و بحران کنونی جامعه بشری، ضروری است نسبت به حفظ و مصرف مناسب این نعمت خدادادی کوشا بوده و به درستی مدیریت و هدایت شود.

رئیس سازﻣﺎن نظﺎم ﻣﻬندﺳﯽ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﺧراﺳﺎن رﺿوی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد محمدرضا اخوان عبداللهیان ظهر امروز در دومین همایش ملی مدیریت و بهینه‌سازی مصرف انرژی در دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: با توجه به اهمیت انرژی در جهان و بحران کنونی جامعه بشری، ضروری هست نسبت به حفظ و مصرف مناسب این نعمت خدادادی کوشا بوده و به درستی مدیریت و هدایت گردد.

وی افزود: بخش ساختمان که حدود 40 درصد مصرف انرژی در کشور را دارهست که یکی از پر اهمیت‌ترین بخش‌های قابل توجه بوده که با مدیریت مناسب و کاهش شدت مصرف کردن انرژی، می‌توان 100 کیلو وات ساعت در متر مربع در سال را مورد هدف قرار داده و به سمت اهداف برنامه‌ ریزی شده بزدگ تر در راستای کاهش مصرف انرژی گام‌ های اساسی و موثر را برداشت.

اخوان عبداللهیان افزود: در این همایش با بهره‌گیری از مجرب‌ترین اساتید دانشگاهی و صنایع دانش محور سعی بر افزایش آگاهی، فرهنگ ‌سازی و اطلاع ‌رسانی دارد و همچنین برگزاری نمایشگاه جانبی، آشنایی با تجهیزات استاندارد و دارای قابلیت کاهش مصرف انرژی مد نظر قرار خواهد گرفت.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری