0

طبقه بندی آرشیو

سفر رییس و معاون فدراسیون بین المللی معماران منظر به ایران

"منزیس" رئیس و "تونگ مان آن" معاونت فدراسیون معماران منظر ‬با هدف آشنایی با وضعیت حرفه طراحی منظر و فضای سبز در ایران و بازدید از باغ‌ها و فضای تاریخی كشور روز جمعه هفته جاری به ایران سفر می‌كنند.رییس و معاون فدراسیون بین المللی معماران منظر (IFLA)‬با هدف آشنایی با وضعیت حرفه طراحی منظر و فضای سبز در ایران و بازدید از باغ‌ها و فضای تاریخی كشور روز جمعه هفته جاری به ایران سفر می‌كنند.

به گزارش واحد خبر سایت معماران، "منزیس" رئیس و "تونگ مان آن" معاونت فدراسیون معماران منظر، نفراتی هستند كه در راستای فعالیت‌های بین‌المللی انجمن مهندسان فضای سبز ایران به كشورمان سفر خواهند كرد.

برگزاری نشت‌های علمی، آموزشی در زمینه معماری منظر و فضای سبز در سازمانهای مرتبط و دانشگاه‌های تهران شیراز و تبریز و انجام مذاكرات به منظور گسترش تعاملات دوجانبه از دیگر برنامه‌های سفر شش روزه این گروه به ایران عنوان شده است.

در این نشست‌ها كه با حضور اساتید برجسته كشور و اعضای كمیته علمی انجمن مهندسان فضای ایران برگزار می‌شود، پیشینه تاریخی فضاهای سبز و مناظر فرهنگی و وضعیت قوانین مرتبط با موضوع فضای سبز و سیمای شهری در ایران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری