0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

shadi-hotel-sanandaj

رئیس جامعه هتلداران استان كردستان در گفتگوی اختصاصی با خبر نگار جامعه آنلاین معماران ایران گفت: متوسط سطح اشتغال سالانه هتل های استان كردستان 30 درصد است.

عبدالحمید حمیدی افزود: در ایام پیك كاری یعنی از اول فروردین تا 15 فروردین ماه این سطح اشتغال در هتل های 4 ، 3 ، 2و 1 ستاره بین 70 تا 90 درصد است، در حالی كه این رقم در ایام ماه مبارك رمضان و نیمه دوم سال بین 10 تا 15 درصد می باشد كه میانگین  سطح اشتغال در هتلهای سطح استان در طول سال 30 درصد است و این موجب می شود كه لطمات جبران ناپذیری به هتلداران كردستان وارد شود.

وی در ادامه تصریح كرد: در طول سال متوسط سطح اشتغال هتل های 1و2 ستاره از هتلهای 3و 4 ستاره بهتر و مطلوب تر است . رئیس جامعه هتلداران كردستان در ادامه سخنانش به اسكان مسافران خارجی در هتل شادی سنندج اشاره كرد و گفت: در 4 ماهه سال 91 تعداد 923 نفر مسافر عراقی و تعداد 86 نفر مسافر از كشورهای دیگر (تایلند،آلمان، تركیه،اردن) در هتل شادی سنندج اقامت داشته اند و در طول 4 ماهه سال جاری تعداد 1051 نفر مسافر عراقی و 201 نفر مسافر از كشورهای دیگر در این هتل اسكان داده شده اندكه این رقم نسبت به سال گذشته 23 درصد رشد داشته است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری