امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه هنراسلامی تبریز درمقطع دكترای شهرسازی اسلامی دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه هنراسلامی تبریز اعلام كرد : دانشكده معماری و شهرسازی این مركز دانشگاهی برای سال تحصیلی آینده در مقطع دكترای شهرسازی اسلامی دانشجو می پذیرد.

به گزارش معماران به نقل از دانشگاه هنر اسلامی ، مقطع دكترای رشته تحصیلی شهرسازی اسلامی برای نخستین بار در كشور از سال تحصیلی آینده در این دانشگاه راه اندازی می‌شود.

در این گزارش ، هدف از راه اندازی رشته شهرسازی اسلامی مقطع دكتری ، تحقق رسالت این مركز دانشگاهی مبنی برگسترش دوره‌های تحصیلات تكمیلی اعلام شده است.

دانشگاه هنر اسلامی تبریز به دنبال دیدار اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی كشور با مقام معظم رهبری و فرمایشات ایشان در ارتباط با هنر اسلامی و در راستای تحقق اهداف برنامه توسعه كشور به منظور آموزش دانشجو در زمینه‌های مختلف هنری و ارایه خدمات علمی هنری لازم در سال ‪۱۳۷۸‬راه اندازی شد.

دانشگاه هنر اسلامی در نخستین سال فعالیت خود ‪۲۴۱‬دانشجوی میهمان از دانشگاه صنعتی سهند تبریز را در رشته‌های معماری ، طراحی صنعتی و فرش در مقاطع كارشناسی و كارشناسی ارشد جذب كرد.

هم اكنون ‪۸۴‬دانشجوی مقطع كارشناسی ارشد در رشته‌های معماری عمومی ، معماری اسلامی ، هنر اسلامی ، طراحی صنعتی،پژوهش و هنر و ‪۷۳۵‬دانشجوی مقطع كارشناسی نیز در دانشكده‌های معماری و شهرسازی ، هنرهای كاربردی ، فرش و دانشكده هنرهای اسلامی در دانشگاه هنر اسلامی تبریز مشغول تحصیل هستند.

علاوه بر این در حال حاضر ‪۸۸‬دانشجوی مقطع كاردانی در رشته تحصیلی فرش هریس در دانشگاه هنر اسلامی در حال تحصیل بوده و مجوز راه اندازی دانشكده چندرسانه‌ای نیز توسط وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برای این دانشگاه صادر شده است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

0 # u 1392-03-11 23:59
باسلام
میشه سرفصل دروس دکتری شهرسازی اسلامی ر وبرام بفرستید؟ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
انواع عضویت
پنل کاربری