0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تهیه دستورالعمل نمای ساختمانها‌ در تهران

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از تهیه دستور العملی برای نمای ساختمان‌های بالاتر از 3 هزار متر خبر داد و گفت: در بخشنامه هایی که به مناطق ابلاغ شده است، بر اجرای نماهایی موزون و مناسب تاکید شده و همچنین تصریح شده تا در استفاده از مصالحی چون شیشه دقت لازم به عمل آید .

معاون شهردار تهران با بیان این که تهران شهری ساخته شده است و تغییرات در سیمای آن به تدریج و با دشواری صورت می گیرد ، افزود : امیدواریم تسهیلاتی در نظر گرفته شود تا مالکان ساختمان های ساخته شده ، به بازسازی سیمای بناها ترغیب شوند ، ضمن آن که بر اساس ابلاغی که به مناطق شده است ، ساختمان های واجد اهمیت پیش از دریافت پروانه باید پروانه نما را نیز کسب کنند که همه این اقدامات در راستای به حداقل رساندن اغتشاشات بصری در پی توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری است . به گفته وی با توجه به این که با شهری بزرگ مواجه هستیم که ساختمان های ساخته شده زیادی در آن وجود دارد، باید به مرور زمان و در بازسازی هایی که صورت می گیرد این مشکل برطرف شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران خاطر نشان کرد : در بخشنامه هایی که به مناطق ابلاغ شده است، بر اجرای نماهایی موزون و مناسب تاکید شده و همچنین تصریح شده تا در استفاده از مصالحی چون شیشه و نظیر آن نیز دقت لازم به عمل آید. معصومی خاطر نشان کرد : بر این اساس، در مورد نماهای موجود شهر بررسی های کارشناسی رو به اتمام است که در نهایت تصمیمات اتخاذ شده به صورت دستورالعمل تهیه و برای اجرا به مناطق نیز ابلاغ می شود .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری