0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون شهر‌سازی و معماری شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه بافت فرسوده اصفهان دو هزار و 157 هکتار وسعت دارد، گفت: 460 شهر موجود در سطح کشور دارای بافت فرسوده هستند که اصفهان نیز از جمله این شهر‌ها به شمار می‌رود.

Moaven ShahrDari_va_Memari_ShahrSazi

مسعود نریمانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به احیا و نو‌سازی بافتهای فرسوده یکی از مباحث مهم و جدی در سطح شهر‌ها است، اظهار داشت: در حال حاضر بافت‌های فرسوده یکی از مهم‌ترین چالش‌های موجود در سطح کشور است که از حدود پنج سال گذشته تاکنون مباحث حول بافت‌های فرسوده به صورت جدی در سطح کشور دنبال می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه بر اساس قانون پنج‌ساله پنجم احیا و نو‌سازی بافت‌های فرسوده باید هر ساله انجام شود، اضافه کرد: دولت، شهرداری و صاحبان بافت‌های فرسوده باید با همکاری یکدیگر احیا و نو‌سازی این بافت‌ها را انجام بدهند.

 

معاون شهر‌سازی و معماری شهرداری اصفهان تاکید کرد: 460 شهر موجود در سطح کشور دارای بافت فرسوده هستند که اصفهان نیز از جمله این شهر‌ها به شمار می‌رود.

 

وی با اشاره به اینکه نیمی از شهر‌های کشور جزو بافت فرسوده هستند، ادامه داد: دولت باید با استفاده از سیاست‌های حمایتی و تشویقی مردم را به سوی احیا و نوسازی بافت‌های فرسوده سوق بدهد.

 

نریمانی بیان داشت: توسعه شهر‌سازی با استفاده از بافت‌های فرسوده در طرح‌های تولید انبوه مسکن موضوع محقق می‌شود.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری