0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر معماری و طراحی شهری معاونت شهر‌سازی شهرداری اصفهان: اولویت‌های مکانی معلولان در راستای اجرای مناسب‌سازی محیط شهری در نظر گرفته شود و این اولویت‌ها باید به مجریان این طرح‌ها اعلام شود.

مسعود کریمیان با اشاره به اینکه انجام اقدامات در زمینه مناسب‌سازی از سال‌های گذشته در دستور کار شهرداری اصفهان قرار گرفته است، اظهار داشت: فعالیت‌های مختلفی در زمینه مناسب‌سازی انجام شده است و اجرای مناسب‌سازی از سه سال گذشته تاکنون به صورت جدی‌تر دنبال می‌شود.

محیط های شهری برای معلولان

وی با بیان اینکه مناسب‌سازی به عنوان یکی از مهم‌ترین وظایف شهرداری‌ها تلقی می‌شود، اضافه کرد: در حال حاضر نظارت بر اجرای مناسب سازی‌ها با شدت و وسعت بیشتری دنبال می‌شود و تحقق محیطی مناسب برای معلولان از مهم‌ترین اهداف اجرای طرح‌های مناسب‌سازی در سطح شهر‌ها است.
مدیر معماری و طراحی شهری معاونت شهر‌سازی شهرداری اصفهان تصریح کرد: بهزیستی و مراکز و انجمن‌های آسیب نخاعی باید اولویت‌های مورد نیاز معلولان را به منظور اجرای طرح‌های مناسب‌سازی به شهرداری‌ها و مجریان این طرح‌ها اعلام کنند.
وی با اشاره به اینکه معلولان به عنوان بهره‌برداران طرح‌های مناسب‌سازی به شمار می‌روند، ادامه داد: اولویت‌های مکانی معلولان در راستای اجرای مناسب‌سازی محیط شهری در نظر گرفته شود و این اولویت‌ها باید به مجریان این طرح‌ها اعلام شود.
کریمیان تاکید کرد: با توجه به مشخص شدن اولویت‌های مکانی معلولان، شهرداری‌ها و مجریان طرح‌های مناسب‌سازی انرژی خود را بر روی مناسب‌سازی مکان‌های مورد نیاز این افراد متمرکز می‌کنند.
وی با بیان اینکه مکان‌های پر‌تردد معلولان در سطح شهر باید شناسایی شود، افزود: در حال حاضر مرکز توان‌بخشی نا‌بینایان واقع در خیابان آبشار در اولویت فعالیت‌های مناسب‌سازی قرار دارد.
مدیر معماری و طراحی شهری معاونت شهر‌سازی شهرداری اصفهان بیان داشت: مناسب‌سازی بخشی از این مرکز انجام شده است و بخشی از فعالیت‌های مناسب‌سازی در زمینه مرکز توان‌بخشی نا‌بینایان در سال آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری