امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 معماران: RAAAF
مکان پروژه: آمستردام، هلند
سال ساخت: 2014

Fahimeh Khansari 

مهندس فهیمه خوانساری

sitting 

sitting

    دیدگاه معمار: پروژه اختتامیه برای مسئله نشستن، یک کار هنری (Installation) بین رشته ای معماری، هنرهای بصری، فلسفه و علوم تجربی می باشد. در جامعه امروز، تقریبا تمام محیط اطرافمان برای نشستن طراحی شده اند، در صورتی که شواهد موجود در تحقیقات پزشکی پیشنهاد می دهد که زیاد نشستن اثرات بد بر روی سلامتی دارد. گروه RAAAF و هنرمند هنرهای بصری Barbara Visser در حال گسترش طرحی هستند که در آن صندلی و میز دیگر نقطه شروع غیرقابل اعتراضی برای طراحی نمی باشند. در عوض، حالت های گوناگون این کار هنری بازدیدکنندگان را ترغیب می کند تا حالت های جدید برای ایستادن را در فضای کاری آزمایشی تجربه کنند.

  sitting

    پروژه "پایانی برای نشستن"، آغاز فاز آزمایشی تجربی را مورد توجه قرار داده،که تجربه ای است از تغییرات بنیادی ممکن برای محیط های کاری. این پروژه یک نمود فضایی است در ادامه انیمیشن بی کلام "Sitting Kills" که توسط RAAAFو Barbara Visse  برای نهاد دولتی معماری هلند ساخته شد.

sitting

    این پروژه همکاری است بین ما و Looiersgracht 60  (Soraya Notoadikusumo and Nadine Snijders) که محیطی جدید برای هنر ومعماری در آمستردام است.

sitting


تصاویر بیشتر:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

0 # هنگامه ماجدی 1393-12-11 04:34
به نظر من برای مطالعه جالب نیست بیشتر جنبه تفریحی داره، آخه کی میخواد کتاب بخونه وایمیسته ؟؟؟ چند ساعت ؟؟؟ حیف این همه هزینه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
انواع عضویت
پنل کاربری