0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با بیان این که طرح تفصیلی به قدرت خرید مردم و تنظیم بازار مسکن توجه داشته است گفت: با توجه به این موضوع حداقل مساحت آپارتمان در تهران 35 متر مربع پیش بینی شده است.

حداقل مساحت آپارتمان در تهران 35 متر مربع است

به گزارش ایسنا، علیرضا جاوید با بیان این مطلب گفت: طرح جامع و تفصیلی تهران به قدرت خرید مردم توجه داشته است و با توجه به این موضوع حداقل مساحت ممکن برای احداث آپارتمان در تهران را متفاوت از سایر شهرهای دیگر قرار داده است.
 
وی افزود: حداقل مساحت آپارتمان در شهرهای دیگر از جمله اصفهان 60 متر مربع است و این در حالی است که درطرح تفصیلی جدید حداقل مساحت برای احداث آپارتمان 35 متر پیش بینی شده است.
 
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران خاطرنشان کرد: قابلیت انعطاف پذیری طرح تفصیلی در تهران به شکلی است که به تنظیم بازار و قدرت خرید شهروندان تهرانی توجه داشته و بنا بر واقعیت های شهر تنظیم شده است.
 
جاوید همچنین با اشاره به شرایط قطعه بندی و عرصه زمین در طرح تفصیلی اظهار کرد: در این طرح به گونه‌ای پیش‌بینی شده که این امکان وجود دارد در ملکی مثلا هزار متری دو بلوک جدا از هم احداث شود و مثلا دو آپارتمان ریزدانه و درشت دانه در یک قطعه ایجاد شود که این نیز از قابلیت‌های طرح است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری