0

نائب رئیس شورای شهر اصفهان:
لزوم جلوگیری از ساخت ساختمان‌های مغایر با سیمای شهر اصفهان


نائب رئیس شورای شهر اصفهان با اشاره به لزوم رعایت سیمای شهری اصفهان گفت: منظر ساختمان‌هایی که در شهر اصفهان ساخته می‌شود باید متناسب با معماری شهر تاریخی اصفهان باشد.
به گزارش خبرنگار مهر در اصفهان، کریم داودی پیش از ظهر یک شنبه در جلسه شورای شهر اصفهان افزود: معاونت شهر سازی و معماری شهرداری اصفهان باید از نماهایی که با معماری شهر اصفهان مغایرت دارد جلوگیری نماید.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: باید نمای ساختمان‌هایی که مجاورت خیابان‌های اصلی شهر و محورهای تاریخی قرار گرفته از توجه بیشتری در این عرصه برخوردار باشد.

داودی خاطر نشان کرد: معاونت معماری و شهر سازی شهرداری اصفهان می‌تواند برای رسیدگی به سیمای شهری از کارشناسان مجرب این شهر به صورت پاره وقت استفاده کند.

تغییر کاربری منازل مسکونی به انبار تجاری توجیه پذیر نیست

در بخش دیگری از این جلسه رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه در سطح شهر و بخصوص اطراف بازار بزرگ اصفهان منازل مسکونی بسیاری وجود دارد که به انبار تجاری تبدیل شده گفت: این انبارها مملو از اقلامی چون پلاستیک است و در صورت آتش سوزی در این انبارها آتش به منازل مسکونی سرایت خواهد کرد.

مصطفی پسران بهبهانی از شهرداری اصفهان خواست از تغییر کاربری منازل مسکونی به انبار تجاری جلوگیری شود.

مهر

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری