0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جایزه جهانی كاریكاتور خلیج فارس» برگزار می‌شود

جایزه جهانی كاریكاتور خلیج فارس” در نخستین دوره با موضوع ”خلیج فارس” و با مشاركت سازمان جهانی كاریكاتورـ ویتی‌ورد (Wittyworld)ـ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، شهرداری تهران و دبیرخانه جشنواره میراث وطن‌خواهی برگزار می‌شود

 

”جایزه جهانی كاریكاتور خلیج فارس” در نخستین دوره با موضوع ”خلیج فارس” و با مشاركت سازمان جهانی كاریكاتورـ ویتی‌ورد (Wittyworld)ـ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، شهرداری تهران و دبیرخانه جشنواره میراث وطن‌خواهی برگزار می‌شود.
این جایزه كه از این پس سالیانه و به‌صورت بین‌المللی در ایران برگزار خواهد شد، با نام ”خلیج فارس”، هر سال به یك موضوع مشخص می‌پردازد كه سوژه نخستین دوره‌ی آن نیز ”خلیج فارس” انتخاب شده است.
كمیته داورانی بین‌المللی شامل گروهی از داوران ایرانی و خارجی، آثار ارایه شده را بررسی می‌كنند و جایزه نفرات برگزیده، به‌صورت ارزی اهدا خواهد شد.
مراسم اختتامیه این مسابقه بین‌المللی، نیمه نخست سال 84 در یكی از مناطق حاشیه سواحل خلیج همیشگی فارس برگزار و طی آن علاوه بر اهدای جایزه ارزی، لوح افتخار و تندیس Persian Gulf نیز به برندگان اعطا خواهد شد.
كمیته اجرایی جایزه جهانی خلیج فارس را در نخستین دوره، محمدجواد حق‌شناس، كیانوش رمضانی و علیرضا بهرامی تشكیل می‌دهند.
فراخوان و جزئیات بیشتر شركت در این رویداد هنری بین‌المللی به‌زودی ازسوی دبیرخانه اعلام خواهد شد.

"

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری