0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس اظهار داشت: توسعه متوازن شهرستان هشترود در گرو توسعه گردشگری، بخش های خدماتی و صنعت است.

Namayande majles Hashrod

به گزارش خبرگزاری مهر ، غلامحسین شیری  پیش از ظهر امروز چهارشنبه در جلسه گروه کاری  سازمان میراث فرهنگی در شهرستان هشترود افزود: توسعه متوازن تنها از طریق ایجاد اشتغال میسر می شود که  صنعت گردشگری زمینه های کافی برای تحقق این امر را در خود دارد.
 
شیری توسعه متوازن را ضامن تحقق شعار های وحدت، برابری و خدمت بدون منت عنوان کرد و گفت: تاسیس نمایندگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در هشترود، موجب می شود با تبلیغات بیشتر، این شهرستان بهتر به مردم منطقه و کشور شناسانده شود.
 
وی تصریح کرد: این نمایندگی با آغاز فعالیت های ویژه و مترکز بر روی بحث گردشگری، موجب فراهم آمدن زمینه های اشتغال زایی شده و در نتیجه آمار بیکاری19 درصدی جوانان منطقه را به تدریج کاهش خواهد داد.
 
این نماینده مجلس افزود: با مساعدت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی و تاسیس نمایندگی سازمان وموزه صنایع دستی  دراین شهرستان موجبات جذب بیشتر گردشگران را فراهم خواهد شد.
 
شیری با اشاره به جاذبه های منحصر بفرد هشترود در جذب گردشگران تصریح کرد: قلعه ضحاک یکی از ویژه ترین آثار باستانی کشور است که با پیشینه و داستان های افسانه ای خود، همه ساله گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند.
 
وی همچنین با اشاره به اتمام مرمت مسجد جامع هشترود و مسجد لامشان اظهار داشت: این دو مسجد تاریخی شهرستان دارای ویژگی های ممتازی در معماری دوره خود هستند، که با پایان مرمت های صورت گفته از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، تا پایان هفته دولت و پذیرای گردشگران خواهد بود.
 
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در این جلسه با اشاره به پروژه جاده سلامت تصریح کرد:نواقصی در این زمینه وجود دارد که امیدواریم با رفع هرچه زودتر این نواقص، شهرستان هشترود دارای زیباترین گردشگاه تفریحی و اولین پارک سلامت کشور شود.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری