0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با تاکید برلزوم استفاده از هنرمندان در مسیر احیاء و نوسازی شهر تهران گفت: در این راستا توجه به هویت بخشی و الگوی معماری اسلامی ایرانی در احیاء و نوسازی بافت های فرسوده با جدیت دنبال می شود.

توجه به هویت بخشی و الگوی معماری اسلامی ایرانی در احیاء و نوسازی بافت های فرسوده

به گزارش خبرگزاری مهر،مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان این مطلب گفت: قدم نهادن در مسیر نوسازی بافت های فرسوده، نیازمند استفاده از ظرفیت های اقشار مختلف به ویژه تشکل های مردم نهاد و دانشجویان است.
 
وی با تاکید بر این که وظیفه ماست تا بستری را جهت حضور دانشجویان و متخصصین برای نقش آفرینی در عرصه نوسازی بافت های فرسوده فراهم سازیم ، افزود : لازم است دانشجویان به عنوان شهروندان متخصصی که در این شهر زندگی می کنند، تعریف و شناخت درستی از مأموریت ها و چشم اندازهای نوسازی شهر تهران کسب کنند تا بتوانند در نوسازی شهرشان  تأثیرگذار باشند.
 
جعفری یکی از آسیب های جدی حرکت به سمت پیشرفت را عادت کردن به محیط دانست و عنوان کرد: زمانی که به محیط پیرامون خود عادت می کنیم، کمتر قادر به شناسایی نقاط ضعف آن می شویم و کمتر درصدد اخذ تصمیم برای رفع مشکلات و نواقص موجود در محیط برمی آییم.
 
وی در ادامه با اشاره به لایه های پنهان آسیب پذیر در بافت های فرسوده اظهار کرد : به این منظور خوب است تا دانشجویان نیززمانی را جهت شناسایی و رصد مسائل و معضلات زندگی در این بافت ها اختصاص دهند تا بتوانند از زاویه نگاه هنرمندانه خود، نسخه های خلاقانه در راستای بهبود کیفیت زندگی و تغییر در نوسازی بافت های فرسوده شهر ارائه کنند.
 
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران با تاکید بر توجه به هویت بخشی و الگوی معماری اسلامی ایرانی در احیاء و نوسازی بافت های فرسوده ، افزود : هدف ما تحقق جریان نوسازی مردمی است و امیدواریم با همکاری همه اقشار و سازمان های مربوطه این مهم محقق شود .

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری