0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از تغییر پهنه باغات کن در طرح تفصیلی جدید تهران خبر داد و گفت: با تغییر پهنه‌ای که در فرآیند تدقیق طرح تفصیلی برای این بخش صورت گرفت و همچنین تهیه طرح‌های موضعی برای آن، مشکلات تخریب باغات کن برطرف خواهد شد.

تغییر پهنه باغات کن در طرح تفصیلی جدید / طرح‌های موضعی باغات کن در دست تهیه

به گزارش سرویس «شهری» ایسنا، مهندس علیرضا جاوید با بیان این مطلب گفت: باغات کن به دو بخش جنوب و شمال محور بزرگراه شهید همت تقسیم می شوند که عمده باغ های به هم پیوسته و متراکم دارای درختان انبوه نیز درشمال محور این بزرگراه قرار دارند.
 
وی افزود: در فرآیند تدقیق طرح تفصیلی این بخش از پهنه R241 باغات واقع در شمال بزرگراه شهید همت به پهنه G 211 تغییر پهنه پیدا کرد تا برای آینده تهران حفاظت شود.
 
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران تصریح کرد : یکی از اقدامات خوب طرح تفصیلی این بود که در جریان بررسی‌ها نیاز باغات کن به طرح‌های موضعی تشخیص داده شد و در حال حاضر نیز در حال تهیه طرح‌های موضعی آن هستیم.
 
جاوید با بیان اینکه بخش‌هایی از باغات انبوه و دست نخورده کن در شمال اتوبان همت و در جنوب آن تقریباً از بین رفته است، اظهار کرد: در گذشته امکان احداث 4 طبقه در باغات کن وجود داشت، اما با پیگیری‌ شورا و بازبینی طرح تفصیلی شرایط ساخت وساز در این نقاط تغییر یافت و مشکلات تخریب باغات کن در شمال همت برطرف خواهد شد.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری