0

طبقه بندی آرشیو

به گفته دبیرجشنواره معماری ایران1404، مجموعه آثار ارسالی در بخشهای مطالعات مکتوب160 اثر ودر بخش طراحی40 اثر است.

174383 PhotoA

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر محمدخانی دبیر این جشنواره با اعلام این خبر گفت: مجموعه آثار ارسالی در بخشهای مطالعات مکتوب (پایان نامه ،کتب ومقالات)160 اثر ودر بخش طراحی40 اثر است که تا کنون در دبیر خانه این جشنواره به ثبت رسیده است.

 وی تصریح کرد: با توجه به آن که شرکت کنندگان ثبت نامی در این جشنواره بیش از 400 نفر هستند و از سوی دیگر تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه این جشنواره ،طی روزهای باقی مانده تا اتمام مهلت دریافت آثار یعنی30 آذر ماه، تعداد آثار دریافت شده از 400 اثر فراتر خواهد رفت.

 محمد خانی یادآور شد: هیات داوران در این جشنواره از دانشگاهای تهران، علم وصنعت، شهید بهشتی وسوره می باشند که اسامی آنها به زودی اعلام می گردد.  وی درآخر اذعان داشت :شرکت کنندگان می توانند سوالات خود را با مراجعه به سایت این جشنواره به آدرس1404.irac.ir در بخش سوالات متداول نوشته ودر کمترین زمان پاسخ آن را دریافت کنند.

  لازم به ذکر است جشنوار معماری ایران1404 در دو بخش طراحی وبخش مطالعات مکتوب(پایان نامه،کتب ومقالات) در سه گروه خانه ،محله وشهر برگزار می گردد ، شرکت کنندگان می توانند آثار خود را تا 30 آذر ماه به دبیرخانه این جشنواره به آدرس :خیابان حافظ –تقاطع خیابان سمیه – حوزه هنری – مرکز معماری ارسال وجهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66487866- 021 تماس حاصل نمایند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری