0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


معاون عمرانی وزیر كشور :
طرح جامع شهر تهران و طرح باغ شهرها تصویب شد

مهندس سید مهدی هاشمی اعلام كرد كه طرح جامع شهر تهران در شورای عالی شهرسازی و معماری و طرح باغ شهرها یا مناطق باغ مسكونی در شورای عالی مسكن تصویب شد .
مهندس سید مهدی هاشمی اعلام كرد كه طرح جامع شهر تهران در شورای عالی شهرسازی و معماری و طرح باغ شهرها یا مناطق باغ مسكونی در شورای عالی مسكن تصویب شد .

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های كشور ، وی با بیان این مطلب یاداور شد : طرح جامع شهر تهران بعد از دو سال كار كارشناسی به تصویب رسیده است و حداكثر تا هفته آینده برای اجرا به شهرداری تهران ابلاغ می‌شود.

هاشمی افزود : بر اساس طرح جامع شهر تهران ، در بخش قابل توجهی از كاربری های مسكونی افزایش تراكم ایجاد می‌شود.

وی همچنین در مورد طرح باغ شهرها یا مناطق باغ مسكونی گفت : به موجب این طرح ثبت نام از متقاضیان ایجاد باغ شهرها و باغ مسكونی‌ها ی تهران و كلان شهرها ظرف یك ماه آینده آغاز می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی وزیر كشور خاطرنشان كرد : بخش قابل توجهی از اختیارات این طرح در چارچوب ضوابط خاص به استان‌ها تفویض شده و شوراهای استانی با مسوولیت استاندار و سایر مسوولان ذیربط در استان‌ها تشكیل خواهد شد و این شورا تصمیمات لازم را در مورد نحوه اجرای طرح مزبور اتخاذ خواهد كرد.

هاشمی تصریح كرد : مساحت مشخص شده در مرحله نخست طرح باغ شهرها حدود ‪۲۴‬ هزار هكتار در سطح كشور اعلام شده كه حدود سه هزار هكتار آن مربوط به تهران است.

به گفته وی باغ شهرها به زمین‌هایی در حواشی شهرها اطلاق می‌شود كه برای احداث فضاهای مسكونی با غلبه فضای سبز در نظر گرفته شده است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری