0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیرخانه معماری و شهرسازی اسلامی ـ ایرانی در شورای اسلامی شهر تشکیل شد و وظایف آن در چهار حوزه تعریف و مورد تصویب قرار گرفت.

دبیرخانه معماری و شهرسازی اسلامی

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد، دبیرخانه معماری و شهرسازی اسلامی ـ ایرانی در شورای اسلامی شهر یزد تشکیل شد و بر اساس مصوبه این شورا، وظایف دبیرخانه یاد شده در چهار حوزه عمرانی، آموزشی، پژوهشی و اطلاع رسانی تعریف شده است.

ایجاد زمینه برای تدوین پیوست اسلامی کردن شهر، هدایت و نظارت بر تهیه و تنظیم ضوابط معماری و شهرسازی اسلامی و پیشنهادهای اجرایی از جمله وظایف تعریف شده برای حوزه عمرانی این دبیرخانه است.

همچنین تشکیل جلسات هم‌اندیشی با صاحب‌نظران و اندیشمندان، برگزاری سمینار و میزگرد با مسئولان و اولیای امور شهری، فراهم کردن شرایط برگزاری دوره‌های توجیهی برای مخاطبان خاص و تعریف رشته‌های تحصیلی آموزش عالی مرتبط نیز وظایفی است که بر اساس این مصوبه، حوزه آموزشی باید آن را به مرحله اجرا برساند.

علاوه بر این تعریف و درخواست، موضوعات پژوهشی، حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی مرتبط و تهیه بانک اطلاعاتی، وظایفی است که بر عهده حوزه پژوهشی گذاشته شده است.

بر این اساس، به حوزه اطلاع رسانی نیز وظایفی از جمله انعکاس و اطلاع رسانی از طریق روزنامه‌ها، نشریات و صدا و سیما واگذار شده است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری