0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: در هفته گذشته سه مورد تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در باغهای شهر تهران توسط جهاد کشاورزی انجام شده است.

محمدرضا محمودی با اشاره به آخرین وضعیت مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاوز و زمین خواری در استان تهران گفت: در ماه گذشته 50 هکتار زمین در پردیس آزاد سازی شده و 100 مورد تخریب نیز در دماوند داشتیم.

معاون عمرانی استاندار تهران

 

وی در گفتگو با خبرنگار مهر ادامه داد: هفته گذشته نیز سه مورد تخلف در شهر تهران توسط جهاد کشاورزی شناسایی شد و ساختمانهای که در باغ های و زمین های کشاورزی شهر تهران ساخته شده بود تخریب شده است.

معاون استاندار با اشاره به آخرین وضعیت ساخت و ساز های غیر مجاز در مرتضی مرتضی گرد گفت: محله مرتضی گرد دو بخش دارد. بخشی که در محدوده روستایی قرار دارد و بخش دیگر که در حریم شهر تهران هست. فرمانداری تهران 20 در صد ساخت و سازهای غیر مجازر در بخش روستایی را تخریب کرده و باقی محدوده در مسئولیت شهرداری تهران هست و استانداری و فرمانداری نیز در این بخش هر گونه همکاری را با شهرداری تهران می کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممنوعیت ساخت و ساز در مسیر باد به طرح تفصیلی شهر تهران افزود شده گفت: ما مکاتباتی با وزارت کشور و وزارت راه و شهرسازی در این رابطه داشته ایم و خواسته ایم این موضوع در طرح تفصیلی پیش‌بینی گردد.

محمودی ادامه داد: کمیسیون ماده 5 نهاد قطعی کننده طرح تفصیلی نیست و این طرح باید به تایید شورای عالی شهر سازی و معماری نیز برسد و ما در این شورا عضو هستیم و اگر ساخت و سازی در مسیر بادهای تهران و در رود دره‌ها باشد با آن مخالفت خواهیم کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری