0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون معماری و شهرسازی شهرداری کرج گفت: تخریب و بازسازی بناهای فرسوده در کرج باید با حضور مهندسان ناظر انجام شود.

تخریب بافت فرسوده

غلامرضا احمدی بیداخویدی در گفت‌‌وگو با ایسنا، گفت: این اقدام با هدف جلوگیری از پیشامد حوادث احتمالی که جان کارگران را با خطر مواجه می‌كند، صورت می‌گیرد.
 


وی خاطر نشان کرد: متاسفانه در حال حاضر شاهد گودبرداری‌هایی در سطح کرج هستیم که گاه با حوادث ناگواری همراه است که باید شرایطی را ایجاد کرد که از این اتفاقات جلوگیری شود.
 


معاون معماری شهرداری کرج، حفظ مسایل ایمنی کارگران را در محل کار امری ضروری دانست و گفت: صاحبان پروژه‌های ساختمانی باید نسبت به ایجاد فضای امن برای کارگران خود توجه داشته باشند چرا که کوچکترین بی‌توجهی ممکن است نتایج جبران‌ناپذیری را به دنبال داشته باشد.
 


وی ادامه داد: بر این اساس تخریب بناهای فرسوده و آغاز عملیات جدید ساختمان سازی حتما باید با حضور مهندسین ناظر صورت گیرد و در غیر این صورت با افراد خاطی برخورد قانونی خواهد شد.
 


وی در پایان اظهار كرد: حضور مهندسین ناظر علاوه بر این که سبب حفظ ایمنی در نحوه فعالیت کارگران می‌شود، تاثیر بسزایی در ساخت ساختمان‌های استاندارد خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری