0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

منتخب مردم شهر تهران در شورای شهر چهارم می‌گوید: ساختار کمسیون‌های شورای سوم دچار دگرگونی شده و شورای چهارم با 6 کمیسیون جدید آغاز به کار می‌کند.

تحول ساختاری در پارلمان شهری تهران

به گزارش ایسنا، به نقل از بلدیه،‌ محمد حقانی مسئولیت کارگروه بررسی کمیسیون‌ها و ساختار جدید شورا را بر عهده دارد. این کارگروه دو هفته‌ای است که در حال بررسی کمیسیون‌ها و کارگروه‌های جدیدی هستند که شورای چهارم به آن نیاز دارد . او در گفتگو با بلدیه به افزایش اعضای شورای چهارم از 15 به 31 اشاره می‌کند و می‌گوید: پیش‌بینی می‌کردیم با توجه به افزایش تعداد اعضای کمیسیون‌ها به 5 تا 6 کمیسیون افزایش پیدا کند .
 
وی ادامه می‌دهد: پس از بررسی‌ها این کارگروه 6 کمیسیون جدید را پیشنهاد کرد که در جلسات غیر علنی شورای چهارم نیز مطرح شد. سایر اعضا سوالاتی در این رابطه داشتند که تمامی پرسش‌های مطرح شده در این هفته جمع‌بندی می‌شود و تا زمان رسمیت پیدا کردن شورای چهارم اعلام نتیجه نهایی می‌کنیم .
 
کمیسیون امور قضایی و محیط زیست کمیسیون‌های جدید شورای چهارم

کمیسیون شهرسازی و معماری ،فنی و ترافیک، محیط زیست و خدمات شهری ،فرهنگی و اجتماعی و سلامت ،برنامه و بودجه و سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها ، امور قضایی و حقوقی 6 کمیسیون جدیدی هستند که حقانی از آنها به عنوان کمیسیون‌های جدید شورای چهارم نام می‌برد و می‌گوید: ساختار کمیسیون‌های قدیمی دچار دگرگونی شده است و برخی کارکردها جدا شده است .
 
کمیته میراث فرهنگی تشکیل می‌شود / شهردار حداقل 20 رای داشته باشد

او به تشکیل 17 کمیته جدید در شورای چهارم اشاره می‌کند و می‌گوید: گروه‌های تخصصی می‌توانند به عنوان زیرمجموعه این کمیسیون‌ها فعالیت کنند مانند کمیته امور مذهبی و یا کمیته میراث فرهنکی که هم می‌تواند زیر مجموعه کمیسیون فرهنگی باشد و یا شهرسازی معماری. به گفته حقانی از سوی گروه‌های هفکر وی 6 نفر به عنوان کاندیدا شهردای معرفی شده و درخواست شده به شورا برنامه بدهند و از سوی دیگر هم کاندیداهایی مطرح است .
 
حقانی ابراز امیدواری می کند کسی که شهردار تهران می‌شود حداقل با 20 تا 25 رای به این پشت برسد که وفاق عمومی در رابطه با او در شورای وجود داشته باشد.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری