0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر بخش سرپناه برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحدگفت: برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد قصد دارد تا تجارب ایران در عرصه ساخت را به کشورهای دیگر در منطقه تعمیم دهد و تجارب ایران در این خصوص را به دنیا معرفی کند.

13900821164142 PhotoA

به گزارش خبرگزاری فارس از روابط عمومی شهر جدید پرند، محمد الصیوفی صبح امروز در راستای بازدید از شهر جدید پرند اظهار داشت: هدف از این بازدید این است تا  برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد تجارب ایران در عرصه ساخت و ساز را به کشورهای دیگر در منطقه تعمیم دهد و ما  قطعاً تجارب ایران در این خصوص را به دنیا نیز معرفی خواهیم کرد.

  وی گفت: ما از طریق دفتر کاهش آثار بلایای اسکان بشر در تهران در صدد هستیم تا تجارب فن آوری ساختمان سازی به شیوه های صنعتی که بسیار زیبا و مقاوم است را به کشورهای منطقه تعمیم دهیم همچنین دست آوردهای ایران در ساخت و ساز  را در سایر جاهای دیگر دنیا نیز به نمایش خواهیم گذاشت.

  مدیر بخش سرپناه اظهار داشت: ساخت و ساز در شهر جدید پرند بسیار عظیم و دور از تصور است، در اینجا مهارت های مدیریتی و مهندسی بسیار زیبا و گسترده در حال انجام است که به صورت بتونی و پیچ و مهره ای صورت گرفته است.

 الصیوفی در خصوص قراردادهای منعقد شده ساخت و ساز در برخی از کشورها با ایران از جمله ونزوئلا ، عراق و سوریه تصریح کرد: قطعاً با توجه به مهارت های مدیریتی و مهندسی انبوه سازان ایرانی در زمینه فن آوری مقاوم سازی ساختمان ها  ایران توانمندی آن را دارد تا تجارب خود را باتوجه به نیاز کشورهای منطقه به مقاوم سازی در برابر زمین لرزه، در اختیار قرار دهد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری