0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تبادل فرهنگی انجمن ایران شناسی فرانسه

  با مؤسسه فرهنگی دزفول شناسی

دهها جلد کتاب در خصوص پیشینه تاریخی ایران توسط انجمن ایران شناسی فرانسه به مؤسسه فرهنگی دزفول اهدا شده است .


 

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران " ایسکانیوز" مهندس علیرضا قادرپناه مسؤل روابط عمومی گروه تاریخ مؤسسه فرهنگی دزفول شناسی با اعلام این خبر گفت : مؤسسه فرهنگی دزفول شناسی در راستای اهداف خود که شناسایی تاریخ فرهنگ سبز شهرستان دزفول است گام های مؤثری برداشته است که از آن جمله تألیف و انتشار دهها جلد کتاب و مقاله ، حضور محققان مؤسسه در همایش های ملی و بین المللی و کسب عناوین مختلف افتخار آمیز از فعالیت های ارزشمند مؤسسه فرهنگی دزفول شناسی است.
وی با اشاره به همکاری انجمن ایران شناسی فرانسه که یکی از انجمن های فعال بین المللی در زمینه ایران شناسی گفت : این انجمن سال هاست که در زمینه های تاریخی ، فرهنگی ، هنری و مردم شناسی منطقه فعالیت داشته و کتب بسیاری در این خصوص منتشر کرده و گروه تاریخ مؤسسه دزفول شناسی از چند سال پیش با معرفی مؤسسه به انجمن ایران شناسی فرانسه و برقراری ارتباط با آن جهت شناساندن تاریخ و فرهنگ دزفول به محققان داخلی و خارجی همکاری می نماید .
به گفته وی ارسال کتب دزفول شناسی و پوسترهای چاپ شده توسط مؤسسه و شرکت در همایش های بین المللی برگزار شده در تهران توسط انجمن ایران شناسی فرانسه از جمله همکاری های انجام شده این انجمن با مؤسسه دزفول شناسی است .
وی افزود : این انجمن در راستای همکاری فی مابین دهها کتاب از انتشارات خود را برای مؤسسه دزفول شناسی ارسال داشته است که در این خصوص باید از زحمات استاد پور اسداله که از همکاران انجمن ایران شناسی فرانسه در تهران است قدردانی شود .

خبرگزاری ایسکانیوز

 

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری